
lucyfer666
Users-
Zawartość
17 -
Rejestracja
-
Ostatnio
Reputacja
1 NeutralnaO lucyfer666
-
Ranga
2/10
- Urodziny 18.05.1992
Informacje
-
Płeć
Mężczyzna
-
Lokalizacja
Wągrowiec
-
[Materiały] Wykorzystanie spienionego PCV
lucyfer666 odpisał w temacie użytkownika Kshaq • Artykuły użytkowników
Ale to ze sklepów chyba tak nie do końca za darmo, co? -
[Materiały] Wykorzystanie spienionego PCV
lucyfer666 odpisał w temacie użytkownika Kshaq • Artykuły użytkowników
A skąd wziąć? Wiem że można odpadki sobie zabrać z agencji reklamowych, ale u nas chyba takowych nie ma . Skąd jeszcze możnaby pozyskać tanio? -
[Materiały] Wykorzystanie spienionego PCV
lucyfer666 odpisał w temacie użytkownika Kshaq • Artykuły użytkowników
Znalazłem spienione PCV na allegro i nie wiem czy kupić. Wziąć 2 arkusze czy 1 wystarczy? http://www.allegro.pl/item426038297_pcv_pcw_spienione_idealne_na_reklame_i_nie_tylko.html -
Widzę kolega po fachu . Programowanie też jest moim hobby . Szczególnie pisanie w C++. A no o to chodzi. To już rozumiem. W takim razie sorry za trucie tyłka .
-
Dzięki za pomoc "Chopaki" . Już rozumiem o co chodzi. A za pomoc "pomógł" oraz "browar"
-
Bez jaj... Dopiero co poszedłem do technikum informatycznego, koleś powiedział że pascal przez 1st rok... Dosłownie żal... Łyknąłem go w 2 tygodnie... Ale nie każdy jest we wszystkim dobry . A wiesz na jakiej zasadzie działają te procedury? I tu pojawia się lepsza praktyczność asma. Piszesz wszystko sam i zaś w razie problemów można łatwiej popoprawiać ewentualne błędy, bo wiesz co i jak chodzi . A jeśli chodzi o "gotowce" to też nie popieram...
-
Jako że umiem programować (głównie pascal, c++ oraz assembler) mam pytanie. Dlaczego wykorzystujecie tylko BASCOMa? Według mnie o wiele więcej możliwości ma asm. Dodatkowo w BASCOM'ie, jak w innych językach wyższego poziomu trzeba myśleć normalnie (tzn logicznie) jak każdy człowiek, jednakże w assemblerze trzeba myśleć jak procesor! Wprawdzie podstaw jest więcej niż w BASCOMie, lecz po ich opanowaniu można pisać całkiem niezłe oprogramowanie małym nakładem kodu źródłowego. Co o tym myślicie? Czekam na Wasze opinie na ten temat.
-
Ach to tak! Dzięki . 120 zł jeszcze ujdzie bo jak mamuśka by zobaczyła cenę co podałem wcześniej to by mi co najwyżej fakacza pokazała . Dzięki w takim razie za pomoc. Jak coś to jeszcze się odezwę w tym temacie, ok?
-
To cudo kosztuje 365 zł . Aż tak bardzo mnie mama nie kocha żeby mi kupić na początek taki sprzęt xD. Wolałbym coś właśnie tańszego jak pisał Kanday. Ja dopiero zaczynam z robotyką, a nie wiem jak dalej się wszystko potoczy, więc na początku lepiej kupić "gorszy" sprzęt, żeby potem móc kupić "lepszy"
-
Zbliżają się moje imieniny i na prezent od rodziców zażyczyłem sobie stację lutowniczą. Mógłby ktoś zaproponować jakąś niedrogą dla początkującego?
-
Dzięki serdeczne za pomoc. A i mam jeszcze jedno pytanko. Jak się skumać jaki np. rezystor jest jaki? Weźmy np. ten pod spodem. Ma on jakieś paski różnego koloru. O co z tym chodzi? Może ktoś wyjaśnić? Mi nic to nie mówi...
-
Mam pytanko. Czy części takie, jak, np. tranzystory czy rezystory można pobierać np. ze starych radyj, płyt głównych itp, zamiast kupować? Tam zawsze tego jest pełno. A i jeszcze jedno pytanie, sorry, że nie do tematu, ale gdzie w necie można kupić mikroukłady? U nas nie ma sklepu z elektroniką dla amatorów, więc pozostaje mi allegro, ale na allegro nie znalazłem ani podstawek pod mikroukłady ani samych mikroukładów.
-
Link w słowie tutaj nie działa. Możesz zrobić update z właściwym linkiem? Komentarz dodany przez: treker: Poprawione.