Skocz do zawartości

baca

Użytkownicy
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O baca

 • Ranga
  2/10

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Chojnice
 • Zainteresowania
  Programowanie, robotyka, s-f
 • www
 1. Zapewne materiały do budowy toru nie są przypadkowe
 2. Witam, Sprzedam serwa i nie tylko w przystępnej cenie. Serwo TowerPro SG-90 micro - 13,99 zł Serwo TowerPro MG90S micro - 24,99 zł Zestaw USBasp i Podstawka programująca AVR ATMEL 58,99 zł Jako oficjalny dystrybutor Pololu, niedługo będą mógł zaoferować ich asortyment. http://www.pololu.com/distributors#poland
 3. ok przyszła drukarka Kyocera, drukuje tak jak powinna:D e: Ta drukarka taka dobra nie jest, blokuje się przy papierze kredowym ale jakoś znalazłem sposób, pociąłem na paski i udało się.
 4. A jakbym kupił używaną drukarkę laserową tylko do płytek, to z jakim dpi polecacie żeby dało się robić cienkie ścieżki, tak z przynajmniej 0,25mm? znalazłem na allegro: http://allegro.pl/kyocera-fs-1030d-duplex-toner-22ppm-olsztyn-i3236824931.html Sprzedający www_multikfs_pl Kyocera FS-1030D DUPLEX TONER 22ppm OLSZTYN byłaby dobra? __________ Komentarz dodany przez: Treker _allegro
 5. Masz rację, dzięki. E: Dobra poprawiłem opis.
 6. Tym sposobem nie zrobię cienkich ścieżek, więc odpada. Ale i tak dziękuje za pomysł.
 7. Na kserze drukują laserowo, druk z atramentowej jest po to byś mógł skserować. Ok, jutro przetestuje ksero, może znajdę jakiś sklep co drukuje z pamięci, wtedy będzie dokładniejsze niż z kopii. Dziękuje wszystkim za pomoc.
 8. Niektórzy drukują na drukarce atramentowej, a potem zanoszą na ksero. Z "ręcznych" metod mogę polecić lakier do paznokci lakier do paznokci jest za gruby.a co do atramentówki, to robi się też tak jak przez laser?
 9. Witam, Dla testu spróbowałem zrobić płytkę z napisem zrobionym pisakiem wodoodpornym http://botland.com.pl/markery/1055-marker-foliopis-edding-140s.html Niby wodoodporny. A o to efekt: W ogóle jakim da się zrobić cienkie ścieżki? Czy muszę zaopatrzyć się w drukarkę laserową?
 10. Mateusz Bacławski - programista z zamiłowania, pasjonat nowinek technologicznych, robotyki itd. Prowadzę Działalność gospodarczą "Baca Studio" o regonie 221604652, główna działalność firmy to udostępnianie miejsca reklamowego w aplikacjach mobilnych(android, ios, wp). Badanie robię w celu określenia wartości rynku. Coś jeszcze? Pozdrawiam.
 11. Witam, ankieta ma mieć charakter informacyjny ile wydajesz na roboty średnio na miesiąc w przeciągu roku. W komentarzach możesz też wpisać gdzie i co najczęściej kupujesz. Ankieta nie jest obowiązkowa. (średnie - czyli mniej więcej suma wydanych pieniędzy odkąd zacząłe(a)ś podzielona przez ilość miesięcy).
 12. w Proteusie te piny VCC i GND są ukryte, więc jak mam dodać? Zapewne o to chodziło? I projektować ścieżki muszę od nowa :|
 13. To ciekawe czyli co on robi ? Pomyliłem się miało być LF (line follower) i już poprawiłem. edit: Dodałem kwarc i diody na zasilaniu przeciw odwrotnie podłączonego akumulatora.
×
×
 • Utwórz nowe...