Skocz do zawartości

Wolfik

Użytkownicy
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Wolfik

 1. Mam 3 pytania 1. Czy schematy płytki pod SMD są poprawne i wersja do nadruku na płytke tez. 2. Czy fototranzystory ELPT15-21C (one są w SMD) mają rozroznienie na plus i minus? 3. Jak sprawdzic fototranzystory pod SMD czy działą? Dzieki za pomoc swiatlolubsmd.brd swiatlolubsmd.sch
 2. Pierwsze koty za płoty w SMD już też zrobiłem, dzięki wielkie za pomoc .
 3. Dzięki wielkie! Zaraz spróbuje to ogarnąć. [ Dodano: 21-11-2013, 22:54 ] Teraz ok?
 4. No dobrze, tylko nadal pytam o to samo To jest przykładowe, a to jest moje: Ta sieć pod driverem mnie totalnie zastanawia, bo u mnie takiego efektu nie potrafię osiągnąć.
 5. No właśnie ją przerysowałem . Stworzyłem schemat, a później rzuciłem to na boarda, tylko mówię jakoś mi się te ścieżki pod driverem nie podobają w porównaniu z tym przykładowym, dlatego bardzo bym chciał, aby ktoś rozwiał moje wątpliwości czy płytka stworzona przeze mnie jest dobrze czy też nie .
 6. Witam, Mam taką prośbę mógłby ktoś sprawdzić ten schemat. Wiem, że jest na forum, ale coś mi się nie zgadza.. (ścieżki pod driverem, chociaż nie pogardzę jak ktoś zerknie na cały) Oryginalny: https://www.forbot.pl/forum/topics20/dla-poczatkujacych-swiatlolub-jak-zrobic-robota-od-zoltodzioba-do-pierwszego-robota-vt1096.htm (cały robot) https://www.forbot.pl/forum/upload_img/obrazki/IMG_4d03e8cb6669c7938.png (schemat na PCB) To moja pierwsza płytka w programie Eagle, więc proszę o wyrozumiałość. Dodatkowo takie pytanko poszukuję fototranzystora w SMD analogicznego, który był użyty w tym schemacie. Podrzuci ktoś jakąś nazwę, albo bibliotekę? Z góry dziękuje za pomoc .
 7. Mam takie pytanie otóż w obwodzie został użyty sterownik L293D, czy dałoby rade go zastąpić jakimś sterownikiem SMD (równoważnym z L293D), tak aby całkowity schemat się nie zmienił?
×
×
 • Utwórz nowe...