Skocz do zawartości

Patryk2017

Użytkownicy
  • Zawartość

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Patryk2017

  1. Zaciekawiłeś mnie tymi poduszkami byla by to też świetna amortyzacja całego sprzętu. Już nie patrze na cene ponieważ siłowniki http://allegro.pl/automat-do-bramy-silownik-elektryczny-naped-3kn-i3634603041.html nie do konca się nadają. Zobacze ile kosztuje mały kompresor 12v i jaką ma moc. Jeśli chodzi o to czemu zamieniać gąsienice na koła- urządzenie ma gąsienice przystosowane go powolnej jazdy i słabo radzi sobie na np. gresie ( zbyt nieskie osadzenie nadwozia do wysokości gąsienic. Na kołach fi 200mm przejade po wszystkim.
  2. Nie ma problemu, dla mnie to bez różnicy.. zastanawiam się nad siłownikiem hydraulicznym poniewaz odradzono mi siłłownik elektryczny.. z powodu (podobno) awaryjnosci, hałasu, i stosunkowo słabej mocy.. [ Dodano: 06-11-2013, 18:58 ] Jeśli chodzi o mechanizm to myślałem o mimośrodzie..
  3. Witam Projektuje- a dokładniej modyfikuję urządzenie jezdne na gąsienicach. (waga 140kg długośc 140cm) Chodzi o to że jazda na napędzie gąsienicowym nie zawsze jest potrzebna a silnik ma przełożenie z nastawieniem na moc a nie prędkość. Moim celem jest łatwe modyfikowanie urządzenia z pojazdu gąsienicowego na pojazd jezdny na kołach (koła pneumatyczne fi 200 skrętne - 2 szt z hamulcem 2 szt bez hamulca Urządzenie ma być podnoszona na kola po przez siłowniki. Przełączenie z trybu gąsienicowego na tryb jezdny (koła) będzie następowało poprzez wysunięcie się siłowników skierowanych prostopadle do gąsienicy. (patrząc z boku) W skrócie: siłowniki wysunięte-pojazd jedzie na kołach; siłowniki chowają się- pojazd opada powoli na gąsienice. Ruch siłownika jaki powinien wystarczyc to okolo 200mm Na chwilę obecna znalazłem: http://allegro.pl/silownik-dc-12v-24v-motoreduktor-aktuator-liniowy-i3679160380.html Muszę kupic 4 szt to daje koszt 600zł Jeśli ktoś rozsądnie podpowie i doradzi zamówienie co do siłownika i jego sterowania (linki do zakupów) i rozwiązanie bedzie tańsze (te siłowniki są do 300kg ja potrzebuję max 160/4 siłowniki=max 40 kg szt. Za dobrą podpowiedz mogę zrobić przelew na konto 100zl (mam nadziej że nikt się nie obrazi ale jak ja zaoszczedze to moge sie komuś odplacić. Szukam też niskich podkładek amortyzujących- najlepiej na sprężynach, jeśli takie są. Inne sposoby rozwiązania mile widziane. Montażem nie trzeba się przejmować, poradzę sobie(spawarka i wszystko da się zrobić) Proszę pisać na skrzynke pocztową poczta.jg123@gmail.com
×
×
  • Utwórz nowe...