Skocz do zawartości

Athem

Użytkownicy
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Athem

 • Ranga
  1/10

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Moje zainteresowania:
  Astronomia, Robotyka, Automatyka, Gry
 1. Problem polega na tym właśnie, że nie mam właśnie tej kontrolki chart. Skleiłem coś takiego i działa (prawie dobrze). zedGraphControl1->GraphPane->Title->Text="Wykres przyspieszeń"; zedGraphControl1->GraphPane->Title->FontSpec->Size=25; zedGraphControl1->GraphPane->XAxis->Title->Text="Time"; zedGraphControl1->GraphPane->XAxis->Title->FontSpec->Size=20; zedGraphControl1->GraphPane->YAxis->Title->Text="Acceleration [g]"; zedGraphControl1->GraphPane->YAxis->Title->FontSpec->Size=20; zedGraphControl1->GraphPa
 2. Gdybym to umiał, to bym tu pisał o pomoc? Mam okno Form1 i w nim chce mieć pole w którym będzie się rysował wykres na podstawie danych otrzymywanych na bieżąco. Np. otrzymuje dane i zapisuje do X Y Z w czasie 0 i rysuje początek linii. Następnie otrzymuje kolejne dane w czasie 1,2,... i zapisuje je do tego X Y Z i rysuje kolejne punkty linii. Ewentualnie na koniec zapisuje wykres jako obrazek. Czy rzeczywiście to jest tak skomplikowane w Visual C++? Zwykły prosty wykres.
 3. Na żywo w sensie, że podczas pracy programu otrzymuje dane z czujnika. Rysowanie przy otrzymaniu danych. Prosty wykres liniowy, dwie osie (czasu i wartości z czujnika). Coś w te mańke.
 4. Witam, Mam spory problem z utworzeniem jakiegokolwiek wykresu. Dane dostaje co 100ms, X Y Z. Chce je przedstawić na wykresie, tak by mi je rysowało "na żywo". (lub co jakiś czas) Przeszukiwałem Google wiele godzin, ale nie znalazłem informacji jak to zrobić. Zedgraph, DevExpress próbowałem ale za nic nie mogę wstawić danych "na żywo". Proszę o konkrety, jak to wykonać, jakiś porządny tutorial. I piszę w C++ nie C# CB czy innym.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.