Skocz do zawartości

konradem

Użytkownicy
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutralna

O konradem

 • Ranga
  2/10

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Elektrotechnika/informatyka
 • Zawód
  Student/elektryk

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. W tabelce nie jest ujęty prąd pobierany przez platformy a to też ma jakieś znaczenie chociażby dlatego, że różnica jest dość znaczna. Dodatkowo dodał bym możliwości uruchamiania PWM. A w porównaniu można dopisać, że nie ma sensu odpalać względnie prądożernego Rpi po to aby sterować sobie diodą RGB w lampce nocnej. W komentarzach też widzę, że dla ludzi nie jest oczywiste, że Arduino jako platforma opiera się na zwykłej ATmedze a więc można kupić goły procek w sklepie i wgrać na niego bootloader Arduino, załadować stworzony przez nas wcześniej program i w gotowym projekcie użyć już samego procka (oczywiście z elementami potrzebnymi do jego pracy).
 2. Dwie sprawy Jedna jest taka, że na firefoxie po zalogowaniu wciąć pod artykułem widzę "Zaloguj się, aby dodać komentarz!" A na chrome jak widać poszło Druga sprawa to już o LH... dziwnym przypadkiem kilka dni temu dostałem maila od mojego małego dostawcy hostingu (d2) że podpisali umowę partnerską z LH. A o samym LH: nie lubię jak hostingowcy podają ceny netto na stronie i ukrywają rzeczywiste koszty usług - chodzi o to, że podają cenę hostingu 50zł/rok a nie piszą, że to promocja na pierwszy rok. Dopiero jak się wejdzie w więcej szczegółów to na samym dole strony będzie informacja ile kosztuje przedłużenie. Dalej w szczegółach brakuje tak podstawowych informacji jak: czy i ile domen można podwiesić do hostingu... Podobnie piszą o atrakcyjnych cenach przy domenach a 90zł za .pl nie jest atrakcyjną ceną.
 3. Ale chyba są gotowe scalone sterowniki, tylko dać mu indukcję i pojemność i gotowe?
 4. No to ja dodaję swój głos w kwestii stabilizatorów impulsowych - temat na kolejną część: Budujemy własną przetwornicę impulsową np 12v na 5V
 5. Fajna szybka ściąga jak uruchomić PWMy na Atmedze.
 6. Ktoś tu nie przeczytał artykułu o diodach: i napisał: I dalej czytamy: Symbolu obudowy czy symbolu samego tranzystora nie nazywał bym parametrem. To są symbole/oznaczenia. Parametrem może być max prąd kolektora, ale nie obudowa Przynajmniej w moim skromnym uznaniu.
×
×
 • Utwórz nowe...