Skocz do zawartości

MDDW

Użytkownicy
  • Zawartość

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez MDDW

  1. Dzięki za odpowiedzi!
  2. Cześć, mam pytanie o regulator PID z biblioteki dla procesorów ARM: arm_math.h. W bibliotece tej są 3 funkcje do obsługi regulatora: - arm_pid_f32(), - arm_pid_q31(), - arm_pid_q15(). 1. W jakich przypadkach powinno się używać której wersji? 2. Której wersji najlepiej użyć w przypadku potrzeby regulacji prądu generowanego przez PWM? Prąd jest regulowany poprzez ustawianie odpowiedniego wypełnienia sygnału PWM.
  3. Te kondensatory z zestawu to prawdopodobnie: - elektrolityczny 10uF - ceramiczny 100nF
  4. Cześć wszystkim! Mam następujący problem, piszę pracę dyplomową na temat realizacji systemów wbudowanych dla potrzeb robotów mobilnych. Problem będzie zrealizowany jako system ekspertowy w języku C#. Pytanie moje jest takie: czy znacie może jakąś pozycję/podręcznik/artykuł/książkę, w której jest pokazany ogólny sposób realizowania systemów wbudowanych. Np. jeśli chcę zbudować robota, który porusza się na kołach to wybieram takie i takie rozwiązanie/procesor/platformę programistyczną lub Arduino/Raspberry PI itd., a jeśli robot kroczący to taką i taką opcję. Po prostu szukam takiej zgromad
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.