Skocz do zawartości

Inteligentny budynek za 250zł? Recenzja Mi Smart Home Kit


Komentator

Pomocna odpowiedź

Chciałbym zamiast typowych kontaktów mieć takie jakby panele dotykowe (widziałem takie sonoff), a jednocześnie z możliwością regulacji mocy światła czy tam nawet jego barwy aby także światło włączało się automatycznie na ruch w godzinach wieczornych. Także można powiedzieć, że oczekuje wielozadaniowości przy jednoczesnym nowoczesnym designie

Link do komentarza
Share on other sites

W takim razie zostają Ci chyba tylko te przełączniki ścienne od Xiaomi, nie słyszałem o innej metodzie (ale to nie znaczy, że jej nie ma). Niestety nie używałem ich, więc nie jestem w stanie nic doradzić w kwestii mocowania.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Planuję zabezpieczyć plac budowy. Chciałbym dostawać powiadomienia na swój telefon (SMSy lub maile) jeśli ktokolwiek naruszyłby bezpieczną strefę. Chciałbym też mieć możliwość zdalnego podglądu przez kamerę. Czy jest coś takiego osiągalne z wykorzystaniem Mi Smart Home Kit? Nie widziałem w specyfikacji, żeby Gateway wspierał obsługę SIM card. Czy trzeba byłoby coś tutaj dodatkowo dokupić, żebym mógł osiągnąć opisywany efekt?

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@Eaglefly, niestety nie ma możliwości, aby ten system wysyłał SMSy. Jedyna pewna opcja to powiadomienia push w aplikacji. Do tego systemu możesz podpiąć również kamerę Xiaomi. Wtedy podgląd obrazu i stany czujników masz dostępne w jednej aplikacji. Martwi mnie tylko informacja o placu budowy - nie wiem czy te urządzenia sprawdzą się na zewnątrz. To raczej produkty do użytku wewnętrznego 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.