Skocz do zawartości
Treker

Aktualizacja forum - najważniejsze informacje

Pomocna odpowiedź

(edytowany)

a propos mobilności, nie za bardzo działa opcja wstawiania zawartości posta którą wcześniej napisaliśmy. Wiele razy, na telefonie, zdarzało mi się, że kiedy chciałem napisać posta, ni z tego ni z owego wstawiało mi treść ostatniego posta który pisałem. Jeśli jeszcze były tam cytaty, to usunięcie tego "dotykowo" niemożliwe. Pozostawało włączyć kompa i wpisać posta. 

Więc albo udoskonalenie algorytmu, albo ręczna opcja wstawiania ostatniej zawartości, albo przycisk "wyczyść" obok okienka z pisanym postem... 🙂

Edytowano przez SOYER

22 minuty temu, ethanak napisał:
32 minuty temu, Treker napisał:

Niestety nie ma żadnej gotowej opcji,

http://www.wiris.com/editor/demo/pl/developers

Może coś w tym kierunku?

Rozwinę skrót myślowy - nie ma żadnej gotowe opcji w stylu "wtyczka do forum". Wymaga więc to dedykowanej integracji i (co ważniejsze) późniejszego utrzymania tego mechanizmu podczas aktualizacji. Wiele zmian tego typu było wprowadzone w starszej wersji forum, wiem ile narobiło to później problemów, więc teraz jestem ostrożny. Wiris jest bardzo fajny, zastanawiam się tylko ile razy tak realnie ktoś z niego skorzysta. Jak często pojawiają się posty z wzorami, a ile z tych osób będzie jeszcze chciało skorzystać z edytora, skoro np. większość osób woli tworzyć listy wypunktowane ręcznie zamiast kliknąć jeden przycisk w edytorze 😉

21 minut temu, SOYER napisał:

Więc albo udoskonalenie algorytmu, albo ręczna opcja wstawiania ostatniej zawartości, albo przycisk "wyczyść" obok okienka z pisanym postem... 🙂

Opcja ręcznego usuwania automatycznie wstawionej zawartości istnieje od samego początku. Jest dostępna na PC i w wersji mobilnej. U Ciebie nie ma czegoś takiego? Testowane przed chwilą:

97b98-2019-05-31_11-57-32-6515.png

• Pomogłeś! 1

1 minutę temu, SOYER napisał:

😳

Czyli rozumiem, że jednak działa 🧙‍♂️

• Lubię! 1

Zawsze mi brakowało stwierdzenia, że Pewien Lamer Opuszcza Naszą Kompanię 🙂

Miło być testerem...

No, no już 3 pozytywne reakcje - idziemy na rekord 😉