Skocz do zawartości
Treker

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników

Pomocna odpowiedź

@Andrzejbrzez, witam na forum i życzę powodzenia przy eksperymentach z Arduino 🙂

Witam.

Co tu dużo pisać. Trzeba iść z duchem czasu. Analog, styczniki, czasówki i inne lampy już nie wrócą. Najlepszego dla wszystkich grzebiących w elektronice.

Pozdrawiam.

Greg

@Greg123, witam na forum! Dobry ruch, faktycznie czas poznać nowsze technologie 🙂

Cześć, witam wszystkich. Elektroniką zajmuję się hobbystycznie. W wolnej chwili coś tam sobie dłubię.

Pozdrawiam.

OZ

• Lubię! 1

@_oz, witam na forum 🙂

Witam Wszystkich Forumowiczów :)

Od kilku lat jestem na Forbocie, ale w końcu czas się odezwać hehe 😀

Mam nadzieję, że znajdę pomoc w odpowiedzi na nurtujące mnie pytania oraz będę mógł pomóc innym. Programowałem kiedyś w Bascom'ie ale to stare czasy, teraz jest łatwiej z Arduino i tego chce spróbować.

P.S.

Poradniki wymiatają 👍

• Lubię! 1

@Chester11-86, witam na forum 🙂 Faktycznie Bascom to już dawne dzieje i lepiej "powoli" przenosić się na Arduino - powodzenia w nauce!

5 godzin temu, Chester11-86 napisał:

Poradniki wymiatają 👍

Miło słyszeć!

(edytowany)

Cześć, mam na imię Tomek. Skończyłem technikum elektroniczne 22 lata temu a potem studia ekonomiczne i jestem księgowym 🙂 Postanowiłem wrócić do elektroniki, lutowania jako hobby.  Zacząłem od zakupu sprzętu i kursu lutowania Forbot, idzie nieźle, bo poradniki są świetne!

Edytowano przez tomaszkap
  • Lubię! 1

@tomaszkap, witam na forum - chyba jesteś pierwszym księgowym, który korzysta z naszych kursów (albo nikt inny się jeszcze nie przyznał do tej profesji). Miło słyszeć, że się podoba - powodzenia w nauce 🙂

• Lubię! 1

Cześć,

jestem Maciej i jako dziecko składałem gotowe zestawy elektroniczne z Wolumenu - brzęczki, podsłuchy, termometry elektroniczne. Teraz po kilkunastu latach wracam do zabawy. Zaczynam z Rapsbery Pi i waszego kursu od podstaw 🙂 mam ambicje na budowę makiety piko i sterowanie za pomocą tego komputera!

• Lubię! 1

@smarzyk, witam na forum! W takim razie życzę owocnych eksperymentów z Raspberry Pi. W wolnej chwili zerknij też na Arduino, bo może być przydatne przy takich projektach 🙂

Cześć wszystkim, 

nazywam się Michał i zawsze byłem na bakier z elektroniką i prądem w ogóle. W końcu postanowiłem to zmienić i w końcu dobrze zrozumieć podstawy. Całe szczęście jeden z moich kolegów polecił mi waszego bloga i kursy. Liczę na to, że dużo się tu nauczę.

Pozdrawiam!

• Lubię! 1

@sadu witam na forum i życzę powodzenia w nauce elektroniki 🙂

Witam wszystkich bardzo serdecznie, zajmuję się głównie programowaniem niskopoziomowym. Często przeglądam fora tematyczne a do Forbota przyciągnęła mnie przyjazna atmosfera i spory zasób rzetelnych materiałów dot. avr i arduino. Pozdrawiam

@atMegaTona, witam na forum 🙂

Miło słyszeć, że spodobała Ci się atmosfera panująca na forum. W takim razie życzę powodzenia przy lekturze wspomnianych materiałów związanych z AVR!

• Lubię! 1

Bądź aktywny - zaloguj się lub utwórz konto!

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto w ~20 sekund!

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj się »

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się »