Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Witam Wszystkich Forumowiczów :)

Od kilku lat jestem na Forbocie, ale w końcu czas się odezwać hehe 😀

Mam nadzieję, że znajdę pomoc w odpowiedzi na nurtujące mnie pytania oraz będę mógł pomóc innym. Programowałem kiedyś w Bascom'ie ale to stare czasy, teraz jest łatwiej z Arduino i tego chce spróbować.

P.S.

Poradniki wymiatają 👍

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, mam na imię Tomek. Skończyłem technikum elektroniczne 22 lata temu a potem studia ekonomiczne i jestem księgowym 🙂 Postanowiłem wrócić do elektroniki, lutowania jako hobby.  Zacząłem od zakupu sprzętu i kursu lutowania Forbot, idzie nieźle, bo poradniki są świetne!

Edytowano przez tomaszkap
  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@tomaszkap, witam na forum - chyba jesteś pierwszym księgowym, który korzysta z naszych kursów (albo nikt inny się jeszcze nie przyznał do tej profesji). Miło słyszeć, że się podoba - powodzenia w nauce 🙂

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć,

jestem Maciej i jako dziecko składałem gotowe zestawy elektroniczne z Wolumenu - brzęczki, podsłuchy, termometry elektroniczne. Teraz po kilkunastu latach wracam do zabawy. Zaczynam z Rapsbery Pi i waszego kursu od podstaw 🙂 mam ambicje na budowę makiety piko i sterowanie za pomocą tego komputera!

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@smarzyk, witam na forum! W takim razie życzę owocnych eksperymentów z Raspberry Pi. W wolnej chwili zerknij też na Arduino, bo może być przydatne przy takich projektach 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Cześć wszystkim, 

nazywam się Michał i zawsze byłem na bakier z elektroniką i prądem w ogóle. W końcu postanowiłem to zmienić i w końcu dobrze zrozumieć podstawy. Całe szczęście jeden z moich kolegów polecił mi waszego bloga i kursy. Liczę na to, że dużo się tu nauczę.

Pozdrawiam!

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Anonim

Witam wszystkich bardzo serdecznie, zajmuję się głównie programowaniem niskopoziomowym. Często przeglądam fora tematyczne a do Forbota przyciągnęła mnie przyjazna atmosfera i spory zasób rzetelnych materiałów dot. avr i arduino. Pozdrawiam

Link do komentarza
Share on other sites

@atMegaTona, witam na forum 🙂

Miło słyszeć, że spodobała Ci się atmosfera panująca na forum. W takim razie życzę powodzenia przy lekturze wspomnianych materiałów związanych z AVR!

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.