Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Witam wszystkich, mam na imię Aleksandra i mam 18 lat. Widzę, że grono kobiet jest nieliczne 😄Jestem na etapie liceum w klasie mat-fizycznej. Zainteresowałam się elektroniką ze względu na chęć lepszego poznania tematu jaki występuje na lekcjach, ale wciągnęło. I to porządnie. Na szczęście mam duże możliwości, bo mój nauczyciel jest ambitny. No i ma drukarkę 3D 😄

Edytowano przez Shezza
  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Witam nazywam się Jan za chwilę będę mieć 24 l. Studiuję Teologie ostatni rok licencjatu. Na Forbot trafiłem za sprawą młodszego brata, który uczy się w technikum na kierunku mechatronika, chciałem zaktywizować  mojego brata by coś popróbował w elektronice kupując zestaw do elektroniki 1, jednak sam zacząłem się tym bawić, odkrywając, że mnie to kręci. Planuje ogarnąć trochę Arduino i drukarkę 3D, bo takie połączenie ma ogromny potencjał. Oprócz tego trochę ćwiczę i gram na gitarze. 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

W takim razie i ja się przywitam.

Jestem Krystian, lat 24, obecnie przede mną ostatni semestr mechatroniki i piszę pracę inżynierską. Arduino zainteresowałem się już jakiś czas temu i robiłem kilka projektów takich jak bezprzewodowa stacja pogodowa na RF24, różnego rodzaju sterowania servo i zamków, systemów alarmowych a także innymi pomniejszymi rzeczami. Bardziej zainteresowała mnie elektronika sama w sobie, bo zbudowałem zasilacz na LM338, wzmacniacz na STK4042 II i różnego rodzaju drobiazgi jak regulowany generator impulsowy. Interesuję się również robotyką przemysłową i chciałbym wiązać przyszłość z programowaniem robotów, a jak to wyjdzie to kto wie?

A poza rzeczami technicznymi to lubię strzelectwo, czytać i grać w stare gry 😄

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich.

Ja elektronika zaczalem sie interesowac ok 3 lat temu, gdy zdalem sobie sprawe z cen przekaznikow Satel INT-ORS i chcialem znalezc cos tanszego (w projekcie przyszlego domu bede mial ich dosc sporo). :-)

Interesuje mnie glownie automatyka domowa, RPi, Arduino i sieci komputerowe.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Witam, 

dowiedziałem się od was od znajomego, forum jest świetne, dużo konkretnej wiedzy. Treker robi świetna robotę. Chciałbym nauczyć się programować w celu wykorzystania tej wiedzy podczas pracy z robotami przemysłowymi Kuka. 

Pozdrawiam 🙂

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.