Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Hej! 

Jestem Jacek. Niewiarygodne, że zarejestrowałem się na tym forum 10(!) lat temu i jeszcze nie napisałem ani jednego posta. 🙂
Generalnie skończyłem 25 wiosen. Jestem fizykiem i informatykiem o szerokich zainteresowaniach, od sprzętu do uczenia maszynowego.

Pozdrawiam! 🙂

PS. Jestem pod wielkim wrażeniem, jak bardzo rozwinęło się to forum od ostatniej mojej wizyty O.o 🙂 Gratulacje @Treker!

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@diablo_911, witam weterana! Faktycznie konto masz od ponad 10 lat, ale mnie zaskoczyłeś 🎂 Zaglądałeś tutaj w między czasie, czy przypomniałeś sobie o forum po takim czasie? Pytam, bo większość osób przez 10 lat zapomniałaby o swoim koncie i założyła nowe, a Ty ładnie korzystasz ze swojego konta. Cieszy mnie to podwójnie, bo to dobry znak, że nawet "najstarsze" konta przetrwały proces migracji na nowe forum 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Cześć wszystkim!

Nazywam się Wojtek, jestem studentem pierwszego roku na kierunku Automatyka i Robotyka na Wydziale Informatyki na Politechnice Poznańskiej. Można powiedzieć, że jestem modelarzem od 4 lat, głównie Warhammer 40,000. Zawsze interesowały mnie roboty, ale nigdy nie potrafiłem do tego usiąść. Teraz postanowiłem rozpocząć swoją przygodę z elektroniką i robotami, przy pomocy tutejszych kursów oraz @legacyguardian, który siedzi w tym znacznie dłużej niż ja. Liczę, że społeczność forbotowego forum pomoże mi w sytuacjach, kiedy nikt, kogo znam, nie będzie potrafił mi pomóc.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich, jestem w drugiej klasie technikum informatycznego i interesuję się programowaniem. Jestem na etapie nauki programowania obiektowego w C++ a aktualnie piszę parser do własnego prostego skryptowego języka :). 

Zainteresowałem się elektroniką bo kiedy znamy ją, i umiemy dodatkowo programować to możemy stworzyć prawie wszystko... Planuję po poznaniu podstaw elektroniki zacząć programować z wykorzystaniem Arduino oraz pobawić się elektroniką cyfrową ( bramki logiczne, sumatory itd... ).

Pozdrawiam.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@Gierszu, witam na forum! Faktycznie przydałoby się, aby student AiR miał na swoim koncie jakieś roboty! Powodzenia przy Tworzeniu pierwszych konstrukcji. Jak coś zbudujesz to koniecznie pochwal się na forum 🤖

@JAKPAD, witaj na forum. Udanych eksperymentów z elektroniką i techniką cyfrową, na pewno te tematy przydadzą Ci się jeszcze wiele razy. Zwróć też uwagę na Raspberry Pi - w technikum informatycznym może się przydać umiejętność pracy z takim komputerkiem 😉

@Kabuuz, witam na forum kolejnego studenta AiR. Powodzenia w nauce elektroniki - nie zapomnij o ćwiczeniach w praktyce 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Cześć,

Mam na imie Karol,

Z programowaniem raczej na bakier ale może się to zmieni, szukam informacji i pomocy przy budowie kontrolera warunków dla moich owadożerów.

Mam pracujący układ na particle proton z kodem znalezionym w sieci, brakuje mi jednak kilku funkcji

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Hej. Jestem Michał. Do tej pory tylko obserwator i czytelnik :). Z zawodu jestem serwisantem rowerowym. Z wykształcenia... lepiej nie pytać :).

Elektroniką interesuję się hobbystycznie. A retro elektronika i technika to już taki mój bzik.

Pozdrawiam.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@dudus0051, witam na forum 🙂 Jeśli jesteś z wykształcenia informatykiem to koniecznie sprawdź kurs Raspberry Pi - powinieneś znaleźć tam coś dla siebie!

@Prot1976, również witam na Forbocie! Powodzenia przy rozbudowywaniu Twojego projektu 😉

@mihu, elektroników-hobbystów u nas całkiem dużo, więc znajdziesz bratnie dusze. Witam na forum 🙂

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć wszystkim,

Mam na imię Patryk i zaczynam przygodę zarówno z Arduino jak i Raspberry. Do tej pory interesowałem się elektroniką tylko teoretycznie: jakieś ciekawostki czy projekty. Teraz czas zacząć własne. 🙂

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.