Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Cześć wszystkim,

nazywam się Jarek i od dzisiaj będę pojawiał się na forum. Z wykształcenia jestem programistą, po kilku latach kodowania chciałbym rozszerzyć swoją wiedzę o sprzęt typu Arduino i Rapsberry Pi.

Pozdrawiam 🙂

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Witam,

od jakiegoś czasu bawię się z arduino, i nadszedł chyba czas aby przesiąść się na coś "mocniejszego", myślę o STM32 😉 A u Was widzę niezły potencjał w tym temacie.

A przy okazji to życzę szczęśliwego Nowego Roku wszystkim forumowiczom 🙂

 

Edytowano przez rycho84
  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@rycho84, witam na forum 🙂 Faktycznie, warto zainteresować się STMami. Jeśli dopiero zaczynasz w tym temacie to sprawdź te dwa kursy:

Powodzenia w poznawaniu nowej platformy!

Link do komentarza
Share on other sites

Cześć wszystkim 🙂

Dla pieniędzy: na co dzień świadczę usługi programisty SharePoint - więc z elektroniką mam tyle wspólnego co nic 😛
Dla przyjemności: lubię czytać (King, O.S.Card, wszelkie fantasy, sci-fiction), słuchać muzyki (cięższe brzmienia, ale również wszystko z czym rezonuję), grać w gry (również planszówki), oglądać dobre seriale (takie co wgryzają się w banię)

Kursami na Forbot zainteresowałem się już z pół roku temu, niecały tydzień temu podjąłem decyzję o zakupie zestawów do elektroniki oraz RPi - na ten moment nie żałuję, mam nadzieję, że wystarczy mi zapału do ich ukończenia. Pozdrawiam!

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich, mam na imię Marcin i 44 lata. Od dłuższego czasu chciałem poznać elektronikę, pobawić się w konstruowanie rożnych urządzeń. W końcu się przełamałem , zakupiłem zestaw Mistrza Elektroniki i zaczynam naukę. Później planuję kursy Arduino lub Raspberry.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.