Skocz do zawartości
Treker

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników

Pomocna odpowiedź

Cześć,

systemami wbudowanymi interesuję się od jakiegoś roku. Spodobała mi się zarówno warstwa elektroniczna (projektowanie układów, lutowanie itp.) jak i programistyczna. Jak na razie nie mam zbyt wielkiego doświadczenia, jednak staram się je zdobywać tworząc coraz to nowe projekty. Zawsze szukam nowych źródeł wiedzy i wiem, że tutaj na pewno takie znajdę, dlatego postanowiłem dołączyć do forum.

• Lubię! 1

(edytowany)

@Qaser witaj Przemku na naszym forum 🙂 

12 godzin temu, Qaser napisał:

Chcę lepiej nauczyć się programować mikrokontrolery.

To dobrze trafiłeś, powodzenia!

@niken dzień dobry 🙂 

@Wirgiliusz również witam na naszym forum 🙂 fajnie że ambitnie podchodzisz do tematu, jak będziesz działać z własną konstrukcją tzw. DIY to zachęcam Cię do podzielenia się tym na forum 🙂 

Edytowano przez Gieneq

Cześć! Ktoś podlinkował mi Wasze kursy i mega się zajarałam🤩, od razu kupiłam zestaw do ćwiczeń i tak zaczynam moją przygodę! Studia niby mam już za sobą, ale wciąż nie mogąc znaleźć pracy, jakoś tak... rozpoczęłam kolejne😆 Studiuję informatykę zaocznie, wciąż szukam pracy, a jesienne wieczory zapowiadają się być już zaplanowane z Waszym kursem dla tych kompletnie “zielonych” (jeszcze) w temacie. 

• Lubię! 1

@synowa witam na forum 🙂 Miło słyszeć, że nasze kursy są dla Ciebie ciekawe! Powodzenia w eksperymentach z elektroniką, a w razie problemów pytaj śmiało na forum 🙂

• Lubię! 1
  • Pomogłeś! 1

Dzień dobry. Mamy teraz dużo wolnego czasu (przez plagę), to próbuję się zainteresować elektroniką :)

• Lubię! 1

(edytowany)

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. U mnie historia rozpoczęła się od problemów z modelem rc synka. Potrzebowałem lutownicy i jakoś pokrętnie trafiłem na forbota. Zaczołem myslec ze fajnie było by poznac te elektroniczne elementy i tak jest, oto jestem 😁. Pierwsze kroki w świecie elektroniki co prawda dość późno ale mam nadzieję że nie wymikne. Na marginesie problem z autkiem okazał się o ironio natury mechanicznej, tak tak człowiek uczy się całe życie. 

Edytowano przez wiwi
  • Lubię! 1

Cześć, mam nadzieję że znajdę tu dużo informacji; forum wydaje się być w miarę kulturalne i pomocne. Dzień dobry 😉

• Lubię! 1

Cześć,

Jestem Rafał - 35 lat z wykształcenia informatyk. Zawsze chciałem zagłębić się w tajniki elektroniki, ale nigdy nie znalazłem wystarczająco czasu aby poszukać konkretnej wiedzy, materiałów. Mam nadzieję, że tutaj uda mi się rozpocząć swoją przygodę z elektroniką. Docelowo chciałbym się zagłębić także w automatykę oraz robotykę, są to tematy bardzo ciekawe oraz przyszłościowe.

• Lubię! 1

Cześć,  jestem Daniel, 42 lata, elektryk-automatyk. Kupiłem córce zestaw Arduino na 10 urodziny 🙂, no i też dla siebie.  Kiedyś kupiłem i zlutowałem zestaw do Bascoma z AVT ale niewiele na nim porobiłem, może z Arduino pójdzie lepiej. Pozdrawiam.

• Lubię! 1

@michaldck witam na forum i życzę udanych eksperymentów z elektroniką - powodzenia!

@wiwi fajnie, że trafiłeś na nasze materiały i ostatecznie zdecydowałeś się na naukę elektroniki. W razie problemów pytaj śmiało na forum 🙂

@pronoob witam na forum, miło słyszeć, że nasze forum robi dobre wrażenie - to chyba częściowo zasługa PPF 😉 Zachęcam do stałej aktywności!

@Roberty1 cześć Robert, witam na forum i życzę udanych eksperymentów z Arduino 😉

@wolaj cześć Rafał, witam na forum - coraz więcej osób z IT zabiera się hobbystycznie za elektronikę. To bardzo ciekawe hobby, mam nadzieję, że będziesz zadowolony!

@DBig cześć Daniel, witam na forum i pozdrowienia dla córki 😉 Mam nadzieję, że wciągniecie się w temat Arduino. Jeśli te materiały będą za trudne to koniecznie zerknij na nasz kurs micro:bita - to seria przygotowana specjalnie z myślą o dzieciach.

Witam 

Pojawiłem się na forum gdyż troszkę działam na arduino i raspbian, a teraz szukom informacji na temat CANNY 5 nano lub can bus.

Pozdrawiam 

• Lubię! 1

@maj0nez witam na forum i zachęcam do stałej aktywności 🙂

(edytowany)

Cześć,

Nazywam się Bartłomiej i jestem tu po to aby zaczerpnąć wiedzy. Studiuję informatykę i pasjonuje się terrarystką, co chce razem połączyć, stąd moja obecność na tym forum. 

Edytowano przez Pazaak
  • Lubię! 1

Cześć, jestem Michał, mam 23 lata i zaczynam swoją przygodę z elektroniką. Mając nadzieję, że to będzie początek drogi w dalszym kształceniu w tym jak i innych dziedzinach. Pozdrawiam! 😀

• Lubię! 1