Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników

Pomocna odpowiedź

Cześć Wam 

Tu Wojtas zaczynający wiele razy zabawy z elektroniką i Arduino. Tym razem wyglądali że znalazłem system pozwalający uporządkować posiadaną i zdobyć dalszą wiedzę. Do usłyszenia wszystkim 

• Lubię! 1

Cześć! 
Z tej strony Bartek, 32 lata, od dziecka dwie lewe ręce do majsterkowania. Wymiana żarówki to max moich umiejętności (a to też nie w każdej lampie 😉 ).
Postanowiłem coś z tym w końcu zrobić - mam nadzieję, że nawet taki nieogar jak ja, wyciągnie coś z Waszych kursów i będzie dobrze się przy tym bawił. 

• Lubię! 1

Witam wszystkich serdecznie 🙂

Mam na imię Grzesiek, 25 lat, małopolska. Pracuję w fabryce opakowań tekturowych jako operator wózka widłowego. Ostatnio myślałem coraz bardziej o poznaniu zagadnień z elektroniki i tworzeniu ciekawych układów elektronicznych. Najbardziej zachęca mnie do tego myśl, że mam tutaj nieograniczone pole manewru. Sam wymyślam coś ciekawego i sam próbuję to stworzyć. Od zawsze lubiłem też kreatywne gry komputerowe w których nie mam określonego celu ale mogę stworzyć wszystko co sobie wymyślę i tak właśnie pojawił się też pomysł zainteresowania elektroniką, tworzyć coś fajnego realnie a nie tylko wirtualnie 😊

Poza tym, lubię aktywnie spędzać czas to znaczy jazda na rowerze, rolki, siłownia, ostatnio zainteresowałem się też fotografią i pewnie na dniach zakupie swoją pierwszą lustrzankę 😊

Edytowano przez Aragorn1600
  • Lubię! 2

@skoko witam na forum 🙂 Miło słyszeć, że nasze kursy są również pomocne dla osób, które nie są z wykształcenia związani z IT. Życzę udanych eksperymentów z elektroniką!

@MiG, witam! Powodzenia w nauce Raspberry Pi. Koniecznie pochwal się później jak Ci idzie 🙂

@hellomrkrabz, witam! Cieszę się, że nasze materiały są pomocne. Zachęcam do stałej aktywności na forum 😉

@Wojtasx, witam! Udanych eksperymentów z elektroniką. W razie problemów pytaj śmiało na forum.

@atakkata cześć Bartek, witam na forum. Miło słyszeć, że nasze materiały są pomocne. Udanych eksperymentów 🙂

@Aragorn1600 cześć Grzesiek, witam na forum. Elektroniki to świetne hobby, na pewno się wciągniesz w ten temat. W razie problemów pytaj śmiało na forum.

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Cześć wszystkim!
Zachęcony wielokrotnie artykułami na wykopie postanowiłem w końcu dokonać zakupu zestawu. Mam wielką nadzieję, że komplet podstaw elektroniki pozwoli mi na lepsze pojęcie podstawowych zagadnień i zachęci do nauki elektroniki, która dotąd była otoczona pewną kopułą niedostępności poprzez forum elektrody i ciężko było postawić pierwsze kroki w tym szerokim temacie. Cieszę się bardzo, że znalazła się grupa osób, która postanowiła podzielić się wiedzą z innymi, bez rzucania hasłami 'wpisz sobie w wyszukiwarke google, temat wielokrotnie poruszany'.
Właśnie zaczynam kurs elektroniki poziom 1. Trzymajcie kciuki! A osobą, które pojawią się po mnie i również będą stawiali pierwsze kroki w świecie elektroniki życzę powodzenia i samozaparcia.

• Lubię! 1

Cześć! Nazywam się Dawid i mam 24 lata. Z zawodu jestem strażakiem i inżynierem bezpieczeństwa. Z elektroniką mam niewiele wspólnego, poza czasami dzieciństwa, kiedy rozbierałem elektryczne rzeczy żeby wyciągnąć silniczki i diody, po to żeby połączyć je z bateriami i rzecz jasna na studiach z podstawami elektroniki 🙂 Jestem tu, bo zaintrygował mnie artykuł dotyczący elektroniki na jednej ze stron internetowych. Poza tym lubię się uczyć nowych rzeczy.

• Lubię! 1

Cześć , Jestem Paweł prowadzę włąsną dzialność, związana z elektryką i elektronika w pojazdach ciężarowych. Zainteresowały mnie kursy więc stwierdziłem, ze dołacze do grona, Jestem z Sochaczewa i mam 26 lat 🙂  

• Lubię! 1

Cześć, miło mi was poznać 👋. Jestem Aga i na co dzień programuję. Moim marzeniem jest nauczyć się elektroniki. Od kilku lat kolekcjonuję elektronikę, mam arduino, raspberry, wiele komponentów, lutownicę i miernik. Postanowiłam w końcu przysiąść na poważnie i zacząć od solidnych podstaw z Forbotem 😊. Tym bardziej, że moje luty nie wyglądają za ciekawie, a projekty kończą się na święcących lampkach, guziczkach i serwomechanizmach 😅.

• Lubię! 1

Cześć, ja już mam 41 lat na karku i w tym tygodniu postanowiłem zmienić moją niewiedzę z zakresu podstaw elektroniki. I duża chęć we mnie, żeby zacząć rozróżniać napięcie od natężenia i zgłębić po co te wszystkie walce na nóżkach na płytkach scalonych.

A od jakiegoś czasu ciągnie mnie do raspberry, ale najpierw podstawy. Już jestem po kilku pierwszych lekcjach z podstaw elektroniki i jestem pod wrażeniem ich wysokiej jakości. W końcu zaczynam rozumieć 🙂

• Lubię! 1

Cześć, na imię mam Tomek. Elektronikę odkładałem od kilku lat, mimo iż wielokrotnie próbowałem do niej przysiąść na poważnie i się czego nauczyć. Pracuje z maszynami cnc (serwis) i jak dotąd podstawy mi wystarczały. Teraz jednak widzę, że muszę pogłębić swoją wiedzę z zakresu elektroniki, programowania i PLC. Przygodę z arduino potraktuje jako hobby, które w jakimś stopniu pomoże mi w życiu zawodowym .

Pozdrawiam.

• Lubię! 1

@terexew witam na forum, mam nadzieję, że będziesz zadowolony z naszego kursu podstaw elektroniki. W razie problemów pytaj śmiało 🙂

@DawidDawid cześć! Elektronika to świetne hobby, na pewno się wciągniesz - powodzenia!

@Dejwi cześć Dawid, witam na forum. Strażaka u nas chyba jeszcze nie było. Miło słyszeć, że elektroniką zajmuje się coraz więcej osób, które nie są związane z IT 🚒

@TruckPol cześć Paweł, witaj na Forbocie. Życzę udanych eksperymentów i zachęcam do stałej aktywności na forum 🙂

@agne6ka cześć Aga, witam na forum. Cieszę się, że nasze kursy pomogą Ci w tym, aby zająć się elektroniką "na poważnie". W razie problemów pytaj śmiało na forum 🙂

@MarcinG witam na forum i życzę udanych eksperymentów z Arduino 🙂

@Wano witam na forum. Kurs elektroniki to świetny wybór na start. Miło słyszeć, że jakość naszych materiałów CI się spodobała 🙂

@tomastik cześć Tomek, witam na forum. Arduino to świetna platforma - na pewno szybko się wciągniesz, powodzenia!

@jasiu2604 witam na forum i zachęcam do stałej aktywności 🙂

• Lubię! 1