Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników

Pomocna odpowiedź

16 godzin temu, cyprianes napisał:

Cześć wszystkim 

z zawodu stolarz 😂 nie wiem sam co ja tutaj robię 🤣

tak z nudów interesuje mnie robotyka kodowanie Ai Ml krypto 

pozdrawiam 

Też nie wiem co tu robisz...

ALE każdy może kodować:)

• Pomogłeś! 1

Cześć wszystkim jestem Bartek chodzę do 3 klasy technikum o profilu elektronik. Aktualnie przygotowuję sie do egzaminów zawodowych. W przyszłości planuje studiować energetykę lub dalej iść w elektrotechnikę. 

• Lubię! 2

Hej ho Dzień dobry wszystkim, Nazywam się Krzysiek i studiuje leśnictwo, na urodziny dostałem zestawy FORBOTA od moich wspaniałych przyjaciół których serdecznie pozdrawiam. Mam nadzieje że z tymi zestawami uda mi się nauczyć podstaw elektroniki  

• Lubię! 2

Cześć,

mam na imię Artur. Jakiś czas temu w prezencie od przyjaciela otrzymałem RPi. Przeleżało trochę w szufladzie, w pewnym momencie zacząłem zagłębiać się w możliwości tej platformy i stwierdziłem, że muszę również nadrobić zaległości w dziedzinie elektroniki.

Naturalną koleją rzeczy było trafienie na Forbot 😉 Mam nadzieję, że szybko nadrobię braki i będę mógł podjąć się realizacji tematu, jaki chodzi mi po głowie od jakiegoś czasu - czyli automatyzacji obsługi mojego akwarium 😆

• Lubię! 2
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@cichoczky cześć Bartek, witam na Forbocie i zachęcam do stałej aktywności na naszym forum 🙂

@kbas cześć Krzysiek, witam na forum i życzę udanych eksperymentów z elektroniką. W razie problemów pytaj śmiało na forum!

@4r2di2 cześć Artur, trafiłeś w dobre miejsce. Koniecznie pochwal się później efektem finalnym 🐟

• Lubię! 1

Cześć, mam na imię Miłosz. Od ponad 7 lat pracuję w dużym zakładzie z branży automotive jako inż. utrzymania ruchu. W zakładzie mamy sporo obrabiarek bezkłowych i kilka chromowni. Tak się ciekawie złożyło, że jako syn elektronika, z elektroniką mam mało do czynienia (mamy osobny wydział). Znalazłem się tutaj, bo chcę zaspokoić swoją ciekawość i sprawdzić, czy "niedaleko pada jabłko, od jabłoni". Pozdrawiam.

• Lubię! 2

Witam serdecznie wszystkich na forum nazywam się Marcin, na Forbota trafiłem przypadkiem i muszę przyznać że wiedza jest tu bardzo dobrze opracowana i w jasny sposób przekazywana, bardzo się cieszę że mogę dzielić czas razem z Wami.:)

• Lubię! 2

dzień dobry,

jestem Łukasz 🙂 wcześniej programista smutnej Javy i wielkiej daty,

ale teraz pokochałem małe zielone układziki, małe napięcia i wielkie wynalazki 😄 Oczywiście dzięki Covid znalazł się czas

owocem mojej kilkumiesięcznej fascynacji jest m.in. mały robocik, który opisałem na forum 

Ostatnio w naszej firmie mieliśmy nawet warsztaty IoT i razem robiliśmy alarm domowy. Dzieje się!

• Lubię! 2

@milos witam na forum i życzę udanych eksperymentów z elektroniką!

@Marcin87 witam na Forbocie, miło słyszeć, że nasze materiały są pomocne. Zachęcam do stałej aktywności na forum 🙂

@lukasz-dev witam na forum i dziękuję za opis fajnego projektu 🤖 Chyba całkiem sporo osób zainteresowało się elektroniką właśnie przez pandemię 😉

• Lubię! 1

Witam jestem Kajetan mam 16lat interesuje się technologią od małego przez to poszedłem do szkoły technicznej będę elektronikiem dlatego chciałbym robić coś więncej niż patrzeć na definicje i słuchać nauczycieli niepotrafiących omówić w ciekawy sposób jakiejś definicji 

• Lubię! 1

To i ja się przywitam, mam na imię Tomek, za młodu interesowałem się elektroniką, niestety nie dostałem się do szkoły elektronicznej więc zostałem elektrykiem 😏. Jednak zamiłowanie do elektroniki zostało, a obecnie poszerzam wiedzę o radiokomunikację, raspberry pi i różnego rodzaju patenty ułatwiające nam życie.
Moje motto życiowe: Robię to co lubię i potrzebuję gotowych rozwiązań, jeżeli ich nie ma to je tworzę.

• Lubię! 1

Witajcie. Jak wielu z was, mnie elektryka/elektronika interesowała od dziecka. Zaczęło się od tego, gdy palcem sprawdzałem w nocnej lampce czemu żarówka świeci😆😆😆. Miałem lat kilka i było to daaawno temu ale pamiętam to doskonale😅. Później trochę się to wszystko odeszło w zapomnienie. Technikum Mechaniczne, praca na maszynach CNC, dom, rodzina, no nie było za wiele czasu na elektronikę. Teraz mam lat 45, trochę więcej czasu i możliwości na elektronikę. Myślę że nikogo nie zdziwi fakt, że korzystam z waszego kursu. 

Teoria teorią a ja jednak zawsze szybciej rozumiałem robiąc coś praktycznie. Stąd też moje pojawienie się na tym forum. Mam już pierwsze pytania, ale to w odpowiednim wątku. Liczę na to, że uzyskam tu pomoc jako raczej "zielony"

Pozdrawiam wszystkich, Mariusz

Edytowano przez Maniutek
  • Lubię! 1
  • Dimar zmienił tytuł na: Witam serdecznie :) - cześć wszystkim mam na imię Andrzej i...