Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników

Pomocna odpowiedź

Witam, nazywam się Darek mam 21 lat, trafiłem tu przez pracę za granicą jako pomocnik elektryka i zaczęło mnie to interesować. Znalazłem ten kurs i planuje zamówić zestaw plus do pierwszego kursu bo zapowiada się świetnie! Pozdrawiam😄

• Lubię! 2

Cześć, jestem Marcin, mam 33 lata, interesuję się trochę elektroniką, programowaniem oraz systemami operacyjnymi i chcę rozwijać swoje zainteresowania zarówno w teorii jak i w praktyce. Wykształcenie wyższe - techniczne, niestety niezwiązanie bezpośrednio z żadną z wyżej wymienionych dziedzin (czasami w młodym wieku trudno się zdecydować co chce się w życiu robić 😉 ). Zawodowo: obsługa i programowanie maszyn CNC. Zaczynam od nauki lutowania elementów elektronicznych (w końcu coś bardziej zaawansowanego niż lutowanie przewodów "kolbą" 😉). Pozdrawiam wszystkich użytkowników 😉

• Lubię! 2
(edytowany)

Cześć i czołem.

Witam wszystkim serdecznie i cieszę się, że mogę być w tak zacnym gronie. 

Od dawna przymierzam się do zagadnień związanych z robotyką. Wreszcie zmusiłem się do nauki zagadnienia j.w. Codziennie po pół godziny do 1h staram się wygenerować aby uczyć się nowych rzeczy. Mam nadzieję, że coś z tego będzie pomimo przewlekłych braków wolnego czasu. 

Edytowano przez Forseti
  • Lubię! 2
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@eDarek witaj Darku na forum 🙂 fajnie że zainteresowałeś się tym tematem. Powodzenia!

@tunks2 również serdecznie witam Cię Marcinie na naszym forum 🙂 myślę, że mając już jakieś podstawy z pokrewnych dziedzin, realizacja zadań z kursów będzie dla Ciebie łatwiejsza 😉

@Forseti witaj na naszym form 🙂 fajnie, że tu trafiłeś, zachęcam Cię do pozostania tu dłużej aktywności.

@DawidNever witaj Dawidzie na Forbocie 🙂 Fajnie że tu wpadłeś, powodzenia w nauce!

• Lubię! 1

Witam wszystkich. Jestem Jacek inżynier teleinformatyki, mam 35 lat. Elektronika to moje hobby, które chciałbym rozwijać. Bardzo się cieszę że mogę dołączyć do tak zacnego grona :D

• Lubię! 2

@Soofka witaj Jacku na naszym forum 🙂 

17 minut temu, Soofka napisał:

Bardzo się cieszę że mogę dołączyć do tak zacnego grona 😄

Też cieszymy się, że do nas trafiłeś. Powodzenia w rozwijaniu się i zachęcam Cię do aktywności na forum 😉 

• Lubię! 1

Hej.
Jestem Marcel, z zawodu informatyk. Nigdy nie miałem styczności z malinką ale w końcu muszę to nadrobić. Na początku wykorzystam ją do celów audio a potem pewnie sterowanie inteligentne w domu. Obecnie można powiedzieć jestem zielony ale przy moim zawodzie raczej szybko sobie poradzę....pozdrawiam wszystkich forumowiczów!

• Lubię! 2

@maskun_pi cześć Marcel, witam na forum i zachęcam do stałej aktywności 🙂

@Slawo33 cześć Sławek, powodzenia w eksperymentowaniu z Arduino - w razie problemów pytaj śmiało na forum.

• Lubię! 1

@maniackk witaj Arku na naszym forum 🙂 Dziękujemy za pozytywny komentarz, to bardzo zachęca do dalszej pracy.

Powodzenia z nauką programowania mikrokontrolerów! 💪

@kabanosik witaj Piotrze na naszym forum 🙂 fajnie że tu trafiłeś! Zachęcam Cię do zostanie na dłużej 😉 

• Lubię! 1