Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników

Pomocna odpowiedź

@PeterF witam serdecznie Piotrze na naszym forum 🙂 Super że tu wpadłeś, myślę że znajdziesz odpowiedz i na pytania

Cześć,

mam na imię Marcin. Witam wszystkich bardzo serdecznie. Na Forbot-a trafiłem ponieważ zawsze chciałem się dowiedzieć czegoś więcej o elektronice. Z zawodu jestem informatykiem i elektronika/robotyka zawsze mi chodziła po głowie. Na początek robię podstawy elektroniki, potem arduino i zobaczymy, mam nadzieję, że starczy zapału.

• Lubię! 2

Hi,

Jestem Adam.
Zawodowo zajmuje się IT (zarządzanie infrastrukturą sieciową i komputerową firmy, w której pracuje - sieciowiec/administrator Win Server), ale od zawsze chciałem poznać tajniki elektroniki i oto jestem 🙂

Edytowano przez FTNewbie
  • Lubię! 1
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@MarcinP123 witam serdecznie Marcinie na naszym forum 🙂 Powodzenia w nauce!

@FTNewbie również serdecznie witam Cię Adamie na Forbocie! Dobrze, że masz zapał do rozwoju, elektronika to naprawdę ciekawa i szeroka dziedzina także tak trzymaj 💪

@Raffi witaj Rafale na naszym forum. Dobrze, że się przywitałeś, życzę powodzenia w nauce. W razie trudności śmiało pytaj na forum 🙂 

Witam. Sławek, mam 45 lat i w końcu chce zrobić to o czym zawsze rozmyślałem i marzyłem czyli zostać elektronikiem a może kiedyś coś więcej, serdecznie witam wszystkich i pozdrawiam.

• Lubię! 1

Siemanko.
Zawodowo jestem technikiem IT.
Niedawno sprezentowano mi moją pierwszą w życiu lutownicę (pomijając starą tranformatorówkę ojca) i chciałem się z nią bliżej poznać, co zaprowadziło mnie tutaj.

• Lubię! 1

Witam, 
Nazywam się Janek (l.43) i zaczynam zabawę z Arduino.
Przedtem coś tam lutowałem i budowałem, głównie drobne audio. Teraz chcę zapoznać się z Arduino i dojść do etapu kontrolowania przepływu powietrza za pomocą czujników i zaworów proporcjonalnych. Zdobyta wiedza może przydać się w codziennej pracy, ale przede wszystkim to projekt dla samorozwoju i przyjemności majsterkowania, która nas tu wszystkich łączy.

• Lubię! 1

@Alkath witam serdecznie 🙂 dobrze, że tu trafiłeś - jesteś we właściwym miejscu!

@Ian witaj Janku na naszym forum 🙂 dobrze to ująłeś, fajnie że masz zapał do samodoskonalenia i majsterkowania. Powodzenia w Twoim projekcie, jak zawsze zachęcam do opisania konstrukcji w dziale DIY, albo jeżeli chcesz opisywać każdy etap to w worklogu.

Edytowano przez Gieneq

Witam,

Mam na imię Piotr (33l). O stronie wiem od lat jak o innych stronach związanych z elektroniką. W sumie elektroniką interesuje się od dzieciaka. Aktualne moje działania związane są z projektami programowania na arduino, tworzenie własnych prototypów PCB (w tym schematy i dobór elementów), konstrukcja maszyn CNC oraz fotowoltaiką do celów prywatnych. Trafiłem tutaj przy okazji szkolenia związanego z FPGA co uważam za niezbędne dla każdego "elektronika-cyfrowca".

Czasami mogę za szybko nie odpowiadać na zapytania z powodu dużej mojej zajętości wieloma  zagadnieniami/zadaniami ale postaram się w miarę możliwości o odpowiednią przemyślaną odpowiedź na czas. Myślę że z czasem sam otworze jakiś ciekawy temat 🙂 

Zawszę jestem otwarty i ciekawy na nowe (czasami modernizowane stare) rozwojowe projekty.

Do kolejnych postów.

Pozdrawiam 

• Lubię! 2

Dzień dobry, mam na imię Piotr, wiek 49 lat. Pozdrawiam wszystkich uczestników forum. Dziękuję Forbot za kursy podstaw elektroniki. Pozwalają one zainteresować się elektroniką na nowo. 🙂

• Lubię! 1

@Mariusz83 witam serdecznie Mariuszu 🙂 

19 godzin temu, Mariusz83 napisał:

Zaczynam naukę 🙂

Powodzenia!

@lognsf witaj Piotrze! Dobrze, że tu trafiłeś. FPGA jest dość trudnym tematem, faktycznie potrzebnym i dającym ogromne możliwości dlatego tym bardziej cieszymy się, że chcesz się udzielać. Dużo wytrwałości i czekamy na wspomniany temat 🙂 

@RPA również serdecznie witam Cię Piotrze na Forbocie 🙂 Super, że chcesz się uczyć - powodzenia i zachęcam Cię do dalszej aktywności na forum.