Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników

Pomocna odpowiedź

@wroobelek cześć Mariusz, witam na forum! Mam nadzieję, że nasze materiały będą dla Ciebie pomocne 🙂

WITAM! 

Nazywam się Piotr  mam 33 lata, zainteresował mnie temat RapsberyPi i chciałbym  rozwijać się w tej dziedzinie. Pozdrawiam 

• Lubię! 2

Cześć!

Mam na imię Kuba, mam 34 lata i pracuję w firmie dystrybuującej elementy złączne (śruby, nakrętki, podkładki...). Po godzinach uczę się programowania w językach Java i Python oraz stawiam pierwsze kroki w lataniu dronami FPV. Niedawno w kręgu moich zainteresowań pojawiło się Arduino, a chcąc lepiej zrozumieć "wszystko się tam dziejące" trafiłem na kurs elektroniki dla początkujących i dotychczas jestem szalenie zadowolony z treści i sposobu ich przedstawienia 🙂

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego 🙂

• Lubię! 2
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@jakubkrys cześć Kuba, witam Cię na naszym forum 🙂 Fajnie że masz ciekawe hobby, powodzenia w nauce.

12 godzin temu, jakubkrys napisał:

dotychczas jestem szalenie zadowolony z treści i sposobu ich przedstawienia 🙂

Dziękujemy! 🙂 

Cześć wszystkim! Stwierdziłem, że najwyższy czas założyć konto, a nie tylko zaglądać 🙂

Jestem z zawodu konstruktorem, siedzę głównie w SolidWorks i Inventorze. Dodatkowo prowadzę sporą drukarnię 3D.

Hobby to oczywiście majsterkowanie i elektronika 🙂

• Lubię! 1

Dzień dobry wszystkim,

Kupiłem sobie niedawno auto do zabawy/odbudowy (Mazda MX-5, 2001 rok) i postanowiłem spróbować zrobić do niej kilka przydatnych dodatków - np. własne zegary z prędkościomierzem i przydatnymi odczytami z czujników. Zaczynam więc od I stopnia kursu Arduino i powoli, powoli, do czegoś mam nadzieję dotrzeć. Może niekoniecznie od razu własna wersja speeduino, ale fajnie by było mieć trochę własnej elektroniki na pokładzie.

• Lubię! 1

Witam

mam na imię Piotr. Bardzo lubię komputery oraz insteresuje mnie elektronika. Bardzo dobrze sobię radzę z komputerami i ciekawi mnie jak to działa wię kupiłem.

• Lubię! 1

Cześć!

Mam na imię Przemek, mam 30 lat. Pracuję w firmie z branży automotive. Po pracy uczę się w technikum o profilu elektromechanik pojazdów samochodowych. Kursy z zakresu elektroniki niewątpliwie będą idealnym dopełnieniem zawodu elektromechanika z uwagi na to, że coraz więcej jej w naszych samochodach 🙂

Dodatkowo zainteresował mnie temat Raspberry oraz Arduino. Kto wie czy nie będzie to moje hobby 🙂

Pozdrawiam

• Lubię! 1

Witam

Jestem Krzysztof - pomimo iz cale zycie zajmowalem sie projektowaniem od strony mechanicznej - los chcial iz obecnie zarzadzam projektami zwizanymi z elektronika. Zdecydowalem wiec odswiezyc nieco wiedze z tego zakresu... i oto jestem. Pozdrawiam Wszystkich!

• Lubię! 1

Cześć,

Mam na imię Leszek, pracuję w IT, a w wolnym czasie powoli uczę się wykorzystywać Raspberry Pi do różnych projektów. Moim celem jest automatyzacja domu, mam też nadzieję zbudować robota w przyszłości. Mam nadzieję, że kursy elektroniki pozwolą mi lepiej zrozumieć nie-programistyczną stronę tych projektów.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

• Lubię! 1

Dzień dobry. Co prawda trochę się bawiło w elektronikę dawno temu, ale postanowiłem sobie przypomnieć wszystko wraz z kursem praktycznym dla zabawy i w końcu opanować lutowanie. Marzeniem byłby kurs diagnozowania i naprawy tv CRT - tak, żeby sobie nie zrobić krzywdy najlepiej 🙂 Spokojnie, spokojnie. Nie zabieram się za to na razie.

• Lubię! 1
Dnia 3.04.2018 o 21:40, Treker napisał:

Na licznych forach istnieje tradycja witania się nowych użytkowników z aktualnymi członkami społeczności. Ostatnio na Forbocie pojawia się coraz więcej nowych osób - głównie za sprawą naszych kursów elektroniki. W związku z tym zakładam oficjalny temat do takich powitań. Na pewno takie miejsce sprawi, że nasza społeczność będzie jeszcze lepsza 😉

Jesteś nowym użytkownikiem?

Jeśli chcesz możesz się przywitać z innymi. Napisz czym się zajmujesz, skąd zainteresowanie elektroniką. Nad czym teraz pracujesz itd.

Cześć mam dwa kursy forbo podstawy elektroniki poziom 1 i kurs arduino

• Lubię! 1

Widzę, że mamy sporo nowych członków forum, aż 9  🙂 To bardzo miłe, ale przywitać wszystkich to będzie wyzwanie. Zaczynam! 💪

@czekoladson123 cześć!

@mariusz2200 witam serdecznie 🙂 Wow ciekawa sprawa mieć drukarnię 3D, w Inventorze kiedyś pracowałem, bardzo lubię ten program. Fajnie, że do nas dołączyłeś.

@vvilku to ciekawe co piszesz, koniecznie pochwal się w dziale DIY postępem prac 🙂 

@kor_pik witam Piotrze na naszym forum 🙂 Fajnie że masz hobby i się rozwijasz, powodzenia!

@przemekZG również witam Cię Przemku 🙂 tak to prawda, elektronika w samochodach jest już wszechobecna. Powodzenia w nauce.

@KrzysztofKruk witam Krzysztofie na forum 🙂 fajnie, że ta zmiana nie stanowi to dla Ciebie większego problemu. W razie pytań z elektroniki postaramy się pomóc.

@leszekkol witam Leszku 🙂 Wykorzystanie RPi do automatyzacji to dobry pomysł, Miałem doświadczenie z Home Assistantem i ESP Home - serdecznie polecam, ale każdy musi znaleźć coś dla siebie.

@mietek witam na forum

17 godzin temu, mietek napisał:

Spokojnie, spokojnie. Nie zabieram się za to na razie.

Faktycznie, najpierw prostsze tematy 🙂 Powodzenia!

@erobus cześć!

14 godzin temu, erobus napisał:

mam dwa kursy forbo podstawy elektroniki poziom 1 i kurs arduino

Super, to masz sporo zajęć przed sobą. Życzę dużo zapału 🔥

• Lubię! 1