Skocz do zawartości
Treker

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników

Pomocna odpowiedź

@Samuraj cześć Sebastian, witamy na forum 🙂 Ciekawa droga, aby trafić na nasze kursy, w takim razie życzę udanych eksperymentów z elektroniką!

• Lubię! 1

Cześć wszystkim,

mam na imię Kamil, forbota znam już od jakiegoś czasu, w zasadzie od pojawienia się pierwszego kursu na temat Arduino. Trochę czasu już minęło 😉 od tamtej pory regularnie śledzę bloga więc stwierdziłem, że warto się zarejestrować na forum.

Moje hobbystyczne projekty głównie opieram na Arduino albo po prostu na AVR-ach,  zawodowo jestem programistą, zajmuję się głównie C#.

Pozdrawiam serdecznie 🙂 

• Lubię! 1

Mam na imię Jarek. 52 lata. Nie jestem ani elektronikiem, ani też informatykiem. Jestem hobbystą, który buduje praktyczne układy elektroniczne do wykorzystania w domu, hobby (modelarstwo lotnicze).

Z racji słabej wiedzy w zakresie elektroniki, korzystam raczej z rozwiązań innych osób, za co im dziękuję.

Lubię poznawać coś nowego, mam nawet za sobą pierwszy projekt w Kicad.

Pozdrawiam wszystkich

Jarek

• Lubię! 2

@GaladMad Cześć Kamil, witamy stałego czytelnika na forum! 😀

@GrzesFox również witam na forum!

(edytowany)

Cześć, 

Na imię mam Marcin, mam 29lat, a zainteresowanie elektroniką zostało zasiane w mojej głowie już lata temu, byłem studentem elektrotechniki - lata temu poniosłem porażkę w tym kierunku, a dzisiaj mam okazję coś zmienić w zaciszu własnego mieszkania, pomijając sale wykładowe.

Pozdro.

Edytowano przez Mtmiszak
  • Lubię! 1

@Mtmiszak witamy na forum! Czasem zajecia akademickie dalece odbiegają od praktyki, także fajnie że chcesz podziałać coś we własnym zakresie.

@KRZYSIEKSZAMAN również witam na forum! Powodzenia w nauce 😁

• Lubię! 1

@robertkubica Cześć Robert! Witam na forum 😀

Cześć, jestem Michał.

Ostatnio stwierdziłem że muszę znaleźć sobie hobby. Jestem słaby z elektroniki, więc pomyślałem o tym. Chciałem przypomnieć sobie też C++ i podszkolić się. Tak trafiłem w internecie na informacje o Arduino i na to forum. Aktualnie przerabiam kurs o Arduino i podstawy elektroniki. Nabyłem zestaw mistrz majsterkowania.

• Lubię! 1

(edytowany)

Witam wszystkich. Jestem Adam, mam 35 lat. Jestem informatykiem. Nigdy nie miałem jakoś śmiałości do elektroniki, a bo matematyka, lutowanie, trudne, nie dam rady itp.. 🙂 postanowiłem się jednak przełamać,  mam nadzieję,  że starczy mi samozaparcia aby nauczyć się czegoś nowego i użytecznego.  Pozdrawiam wszystkich 

Edytowano przez kisiel
  • Lubię! 2

Heloł, heloł. 

Jestem Kasia, niedługo skończę 15 lat (Jestem w pierwszej trzyletniej klasie matfizinfu) Elektronika interesuje mnie od jakiegoś czasu. Wcześniej skupiałam się całkowicie na tworzeniu software'u - programowałam w C++(na początku), później przesiadłam się na Javę i kontynuowałam ją na Androidzie.

Aktualnie zależy mi na nadrobieniu braków w części technicznej, więc po kursie elektroniki zabrałam się z Arduino.

• Lubię! 2

Witam nowych na naszym forum! 😄 

@wislaken nauka samego programowania może być trochę nudna, ale jak masz wystawiony konkretny cel to będzie to na pewno bardzo satysfakcjonujące.

@kisiel powodzenia w nauce, na pewno się uda! 💪

@Facilier aplikacje na Androida i Arduino to dobre połączenie, możesz sprawdzić artykuł o aplikacji w QT, może być to pierwszy krok do poważniejszej aplikacji.

• Lubię! 1
  • Pomogłeś! 1

Witam serdecznie wszystkich. Mam na imie Marek i jestem monterem automatyki przemysłowej.

Pozdrawiam 😉

• Lubię! 2