Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników

Pomocna odpowiedź

Hej! Mam 25 lat, jestem po informatyce, ale jakoś byłem na bakier z elektroniką na zajęciach. Od jakiegoś czasu chciałem jednak wrócić do niej i nauczyć się wszystkiego porządnie, od podstaw, dlatego wybrałem zestaw Mistrza Majsterkowania 😄 Zabieram się zaraz za kurs!

• Lubię! 1

Cześć wszystkim! Mam na imię Kuba, mam 31 lat i aktualnie jestem na etapie swojego inteligentnego domu opartego na sterowniku PLC firmy WAGO PFC100. Z racji że podzespoły do sterownika są dość drogie postanowiłem szukać nowych elementów w nieco innym przedziale cenowym 🙂 I dlatego trafiłem na kurs Forbota, bardzo mi się podoba - mam już swoje raspberry pi i arduino, można działać powoli!

P.S. Super sprawa z tymi kursami, naprawdę dobrze wszystko wytłumaczone, kawał dobrej roboty!

• Lubię! 1

@jer1tw Cześć Kuba!

9 godzin temu, jer1tw napisał:

I dlatego trafiłem na kurs Forbota, bardzo mi się podoba - mam już swoje raspberry pi i arduino, można działać powoli!

Powodzenia, Raspberry Pi jest często wykorzystywane jako własny sterownik inteligentnego domu także myślę, że dobrze trafiłeś.

9 godzin temu, jer1tw napisał:

P.S. Super sprawa z tymi kursami, naprawdę dobrze wszystko wytłumaczone, kawał dobrej roboty!

Miło czytać słowa uznania, zachęcają do pracy nad kolejnymi kursami. 😁

@Kede Cześć Robercie, witam serdecznie na forum! 🙂 myślę, że dobrze trafiłeś.

Cześć 😉

Jestem Radek, mam 26 lat, na dobre elektroniką zajmuję się od 5 lat. Na kursy forbota natrafiłem na początku mojej przygody z układami cyfrowymi i bardzo uporządkowały mi one wiedzę. Szczególne podziekowania za kurs o FPGA 😄

• Lubię! 2

Witam

Mam na imię Norbert,  44 latka,  pracuje zawodowo jako operator, od jakiegoś czasu zacząłem się interesować środowiskiem Arduino, w zasadzie to mnie wciągnęło i liczę na pomoc wszystkich którzy już mają ten temat opanowany czyli starych wyjadaczy 😅. Pozdrawiam. 

• Lubię! 1

@Norbert7630 Witaj Norbercie na naszym forum! Fajnie że masz nowe hobby, w razie wątpliwości śmiało pytaj na forum, postaramy się odpowiedzieć 😄 

Witam serdecznie, z tej strony Filip (pseudonim JC), niedługo 21 lat. Z elektroniką mam styczność od początku technikum (choć w znacznie mniej zaawansowanym poziomie, gdyż był to kierunek "technik teleinformatyk") i na studiach, które rozpocząłem w październiku ubiegłego roku (kierunek także teleifnormatyka) również będę mieć niejednokrotnie z nią styczność (choć w równie nikłym zakresie, co w technikum). Elektronika jest dla mnie ciekawą dziedziną, która na pewno wzbogaci mój "repertuar" zawodowy i  pomoże posunąć się o krok dalej w zgłębianiu arkanów wiedzy technicznej. Planuję dzięki wiedzy tutaj zaczerpniętej przypomnieć sobie podstawy, ale również zrekompensować braki w wiedzy elektronicznej oraz poszerzyć ją możliwie jak najbardziej. Gdy już ukończę kursy z elektroniki i techniki cyfrowej, mam nadzieję spróbować swoich sił w zagadnieniach Arduino lub Raspberry, ale to odległe plany i zamierzam je realizować krok po kroku.

Miło mi, że mogę zostać częścią społeczności!

😃😃😃

• Lubię! 1

Witam

Jestem Luna i mam 26 lat. Z zawodu jestem grafikiem komputerowym. Chwilowo pracuje jako freelancer. Od pewnego czasu interesuję się programowaniem i tworzeniem stron internetowych, ale siedzenie przed komputerem cały czas jest męczące, dlatego szukam odskoczni w postaci praktycznych kursów własnie takich jak tu. :)

• Lubię! 1

@Lunatic Cześć Luna! Masz ciekawy zawód 🙂 Co prawda bez komputera się nie obędzie, ale większość zadań możesz wykonać z użyciem miernika i prostych narzędzi. Ewentualnie przerysować schemat. Niemniej powodzenia, w razie problemów śmiało pytaj na forum.

@krp Cześć Kuba, również miło mi Cię przywitać! 🙂 Powodzenia w zadaniach z kursu.

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay