Skocz do zawartości
Treker

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników

Pomocna odpowiedź

Cześć, wczoraj odebrałem paczkę z maliną, mam nadzieję, że za jakiś czas pochwalę się ciekawym projektem. 🙂

• Lubię! 1

@zwanzig cześć Piotrek, witam na forum i życzę udanych eksperymentów z elektroniką i programowaniem 🙂

@westsiderr cześć Krzysiek, najtrudniejsze są początki - później jest już z górki. Życzę więc wytrwałości 😉

@busz witam na forum 🙂 Raspberry Pi to bardzo dobry wybór - koniecznie pochwal się później swoim projektem!

• Lubię! 1

Cześć,

ja tu nowy 🙂 i mam i ja malinę i się nią bawię i pewnie będę miał do Was doświadczeni parę pytań. Miłego tygodnia.

• Lubię! 1

@Gorbi Cześć, fajnie że tu trafiłeś 🙂 powodzenia w nauce! 

• Lubię! 1

Cześć

Już co prawda jakiś czas mam tu konto i raczej do tej pory jako użytkownik bierny, ale teraz dopiero zauważyłem wątek "powitalny" 🙂

Więc dla formalności i swojej przyjemności chcę wszystkim powiedzieć "Cześć".

• Lubię! 1

Witam,

Nowy jestem i na forum i w temacie ( arduino ), pytać może mi się zdarzyć 🙂

• Lubię! 1

Witam,

Mam na imię Piotr i mam 35 lat, dopiero zaczynam przygodę z Elektroniką mam nadzieję że nie polegnę i dam radę.

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów i wszystkim nowym i początkującym życzę powodzenia 

• Lubię! 1

@Jawi Witam, fajnie że się przedstawiłeś 🙂 zachęcam do dalszej aktywności.

@ramuh Witam na naszym forum 🙂

14 godzin temu, ramuh napisał:

pytać może mi się zdarzyć

Pewnie, śmiało pytaj 🙂 

@GloberWitaj Piotrze, fajnie że chcesz się uczyć. Powodzenia, a w razie wątpliwości pytaj na forum 🙂 

Witam dopiero zacznę z FPGA w przyszłym miesiącu i miło mi, że tu jest kurs, który mnie nieco poduczy tego 🙂

• Lubię! 2

Cześć, postanowiłem skorzystać z waszego kursu FPGA i zaopatrzyłem się w zestaw Elbert V2. Pracuję jako serwisant sprzętu komputerowego, konsol, oraz studiuję informatykę. Co prawda mnie bardziej interesuje Verilog niż VHDL, ale czemu nie poznać obu języków ? Przeszedłem też dawno temu kurs Arduino.

• Lubię! 2

@nekromatyk94 witam na forum 🙂 fajnie że bierzesz się za FPGA, to dość trudny temat więc życzę powodzenia i zachęcam Cię do pochwalenia się zdobytym doświadczeniem na forum 🙂 

@neurotic również witam na naszym forum 🙂 podobnie jak poprzednika, Ciebie również zachęcam do aktywności w temacie FPGA, zwłaszcza że masz zamiar zgłębić oba sposoby opisu tych układów. Powodzenia!

@Andrzej_Macieja witam serdecznie, powodzenia w nauce 🙂 to naprawdę ciekawy temat!

Cześć, nazywam się Marek i mam 34 lata. Elektroniką interesuję się od niedawna, wcześniej spędzałem czas na majsterkowaniu w zakresie budowy modeli silników elektrycznych, prądnic, transformatorów, elektromagnesów - czyli dziedziną związaną bardziej tematycznie z elektrotechniką. Obecnie rozpoczynam kurs podstaw elektroniki I oraz II. Chciałbym w kolejnym kroku zdobyć wiedzę i umiejętności w obszarze techniki cyfrowej oraz Arduino. Na codzień pracuję jako inżynier lotnictwa (specjalizacja: silniki lotnicze). Na studiach uczyłem się podstaw programowania w C/C++. Cieszę się, że mogę dołączyć do społeczności Forbot'a 🙂 

• Lubię! 2

Cześć, witam wszystkich. Próbuję swoich sił z mikrokotrolerami, Arduino i malinkami. Widzę w ostatnich postach duże zainteresowanie FPGA, to i może ja kiedyś liznę ten temat 😉

• Lubię! 2