Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość es2

Usunięte z: Jak dodać zapytania GET i POST na ESP8266?

Pomocna odpowiedź

Gość es2
1 godzinę temu, Elvis napisał:

Wywołanie GET jest tak proste jak wysłanie napisu po TCP,

Więc głupoty pisałem? Głupoty, które potwierdzasz? Mamy więc PIS-owską interpretację głupoty: głupota jest wtedy, gdy nie pisze Elvis, gdy ją pisze Elvis, głupota już nie jest.

Zejdź człowieku na ziemię,. Twoja wiara/partia, tak Ci mózg zniszczyła,że nie nadajesz się być członkiem UE. Poszukaj sobie jakiejś bezludnej wyspy i tam głoś swoje "mądrości" .

(edytowany)

Nie rozumiem skąd to zaskoczenie, chyba wszyscy na forum już widzą, że piszesz głupoty w większości tematów w których zabierasz głos. Nie rozumiesz czym jest lub nie jest RTOS, mylisz go z pełnym systemem operacyjnym jak np. Linux, czy wspomniany przez Ciebie wcześniej DOS, albo Windows. Nie rozumiesz, że ESP8266 ma dużo więcej pamięci niż bardziej tradycyjne mikrokontrolery, na których RTOS-y też mogą być używane - chociażby AVR, MSP430, czy nawet '51.

Natomiast to co wypisujesz o polityce lub celebrytach to już tak wysoki poziom głupoty, że chyba warto byłoby rozważyć wizytę u lekarza. Może dobry psychiatra mógłby pomóc, przpisać odpowiednie leczenie. Odreagowywanie kompleksów na forach w internecie nie zastąpi wizyty u specjalisty.

Edytowano przez Elvis

Gość es2
(edytowany)

Chodzę do psychiatry. Mam taki obowiązek, co 3 lata. Co ciekawe, zawsze Ciebie tam widze ale stoisz w innej kolejce, w tej co leczą tych co raczej ciężko im pomóc.

Nie muszę się dowartościowywać na forach jak kolega. Pracuję nad konkretnymi projektami za konkretne pieniądze.

Edytowano przez es2

z ciekawości: jest tu jaki moderator?

• Lubię! 1

Gość es2
1 godzinę temu, ethanak napisał:

ciekawości: jest tu jaki moderator?

Jest ale mało aktywny, zwłaszcza jak mu zgłaszam błędy, które popełnia.

Ponawiam prośbę o niegenerowanie konfliktowych sytuacji. Forum jest miejsce publicznym, gdzie każdy może się wypowiedzieć, jeśli ma do powiedzenia coś merytorycznego. Nie będę tolerował zachowań, który wpływają negatywnie na całą społeczność. Posty @es2 są idealnym przykładem tego, jak zniechęcać inne osoby do udzielania się na forach.

W związku z pierwszym postem wydzielonym do tego tematu @es2 otrzymał ostrzeżenie o następującej treści: Generowanie konfliktowych sytuacji, niepoprawny język, "prywatne" zaczepki niezwiązane z tematem dyskusji. Ostrzeżenie oznacza, że wiadomości publikowane przez tego użytkownika (od teraz do poniedziałku) wymagają wcześniejszego zatwierdzenia przez moderatora (posty będą automatycznie ukrywane po opublikowaniu do momentu akceptacji). Mam nadzieję, że ta krótka "kara" zachęci @es2 do zmiany podejścia. Każde kolejne ostrzeżenie będzie wiązało się z dłuższymi ograniczeniami.

2 godziny temu, ethanak napisał:

jest tu jaki moderator?

Na forum są 4 osoby z prawami moderatora, ale nikt w tej konkretnej sytuacji nie zaraportował tej wiadomości, ani nie dał negatywnej oceny, więc moderatorzy nie zostali powiadomieni mailowo o tym problemie, a akurat przez 2h nikt nie zajrzał do tego tematu. Na przyszłość zachęcam do raportowania - jeśli kilka osób zgłosi ten sam post, to zostanie on automatycznie ukryty do czasu weryfikacji zgłoszenia.

53 minuty temu, es2 napisał:

Jest ale mało aktywny, zwłaszcza jak mu zgłaszam błędy, które popełnia.

Serdecznie przepraszam wszystkich urażonych moim zachowaniem, konkretnie chodzi o napisanie przeze mnie w jednym poście zwrotu "kartka papieru". Jest to błąd językowy, który tylko @es2 wyłapał i zaraportował. Bardzo dziękuję, błąd poprawiam, ale niestety nie jestem w stanie technicznie przyznać sobie ostrzeżenia.

• Lubię! 1

Zaloguj się, aby obserwować  
  • Utwórz nowe...