Skocz do zawartości

Konkurs: Wygraj 1000$ udostępniając projekt ciekawej PCB


Komentator

Pomocna odpowiedź

Dnia 20.12.2018 o 23:15, sszczep napisał:

Ten breakout do nodemcu to już przesada 😄

Może akurat cała społeczność wolała głosować na proste projekty, które można bez problemu sobie odtworzyć - wystarczy zamówić PCB. Pozostaje szykować się do kolejnego konkursu. Jest całkiem sporo czasu, aby wpaść na ciekawy pomysł. Jak tylko dowiem się, że rusza kolejna edycja to dam znać 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

7 minut temu, Treker napisał:

Może akurat cała społeczność wolała głosować na proste projekty, które można bez problemu sobie odtworzyć - wystarczy zamówić PCB. Pozostaje szykować się do kolejnego konkursu. Jest całkiem sporo czasu, aby wpaść na ciekawy pomysł. Jak tylko dowiem się, że rusza kolejna edycja to dam znać 🙂

Super. Sam osobiście jestem w trakcie robienia dwóch projektów - prostej stacji meteo na esp8266 z komunikacja po MQTT z RPI do rysowania wykresów i obsługi HomeKit (dostęp do pomiaru czujników z poziomu aplikacji Dom w systemach iOS) oraz wytrawiarki (tu tylko zostało skończyć obudowę i wytrawic pcb -  https://github.com/sszczep/PCB-Etching-Tank/blob/master/README.md)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Dnia 20.12.2018 o 23:15, sszczep napisał:

Ten breakout do nodemcu to już przesada 😄

Wiadomo, że jak jest kategoria "wybór publiczności", to nie jest istotne jaki to jest projekt, tylko ilu znajomych uda się autorowi zagonić do głosowania (zakładając, że jest uczciwy). Organizatorom wtedy to pasuje, bo więcej osób się dowiaduje o serwisie i może nawet ktoś z nich kiedyś skorzysta jak będzie potrzebować. Patrząc na liczbę głosów, większość projektów ma po jednym, oddanym przez autora, więc chyba wiele osób nawet nie patrzyło na nieswoje projekty (ja nawet nie wiedziałem, że jest guzik do głosowania).

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, deshipu napisał:

Patrząc na liczbę głosów, większość projektów ma po jednym, oddanym przez autora, więc chyba wiele osób nawet nie patrzyło na nieswoje projekty (ja nawet nie wiedziałem, że jest guzik do głosowania).

Też mnie ten przycisk do głosowania wtedy zmylił. W styczniu będę miał kontakt z ludźmi od marketingu z PCBWay to powiem im, że było to mało intuicyjne 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.