Skocz do zawartości
Treker

Odbierz gadżety i kody rabatowe za powieszenie plakatu

Pomocna odpowiedź

Wśród czytelników Forbota mamy bardzo dużo uczniów i studentów, którzy dzięki naszym poradnikom poznali elektronikę w praktyce. Dlatego dobrze byłoby dotrzeć do kolejnych osób, które mogą być zainteresowane dołączeniem do naszej społeczności (a jeszcze nigdy tu nie trafiły). Pora, aby FORBOT pokazał się w technikach, liceach i na uczelniach technicznych - dlatego przygotowane zostały plakaty:

plakat_prev.png

Podgląd plakatu
(część linków jest jeszcze nie działa).

Nie chcę jednak wysyłać plakatów do "losowych" szkół. Mam więc propozycję do czytających Forbota uczniów i studentów, którzy chcieliby pomóc wieszając plakat w swojej szkole lub na swoim wydziale. W zamian za pomoc oferuję gadżety Forbota oraz kod na darmową dostawę od Botlandu (do wykorzystania na dowolne produkty, nie trzeba zamawiać zestawów do kursów - po prostu robiąc dowolne zamówienie zaoszczędzicie na dostawie ~15 zł). Mam nadzieję, że taki upominek zachęci Was do pomocy 🎁

Co trzeba zrobić, aby dostać gadżety i kupon? Wystarczy powiesić 1-2 plakaty formatu A3, które do Was wyślę. Tyle, nic więcej!

Jak wziął udział?

1. Zgłoś chęć pomocy w tym temacie.
  2. Odbierz przesyłkę z plakatami i gadżetami Forbota (np. notes, podkładka pod mysz, ołówek, długopis, breloczek, otwieracz - zależnie od tego co będzie dostępne).
  3. Powieś plakaty wciągu 7 dni od otrzymania paczki i umieść w komentarzu ich zdjęcie.
  4. Odbierz kod na darmową dostawę do Botlandu (otrzymasz go w prywatnej wiadomości).

Ważna uwaga!

Oczywiście nie chodzi o to, aby śmiecić plakatami i rozwieszać je w losowych miejscach. Głównie chodzi o szkoły i uczelnie, a konkretnie mam na myśli powieszenie informacji na ogólnodostępnej tablicy ogłoszeń, na drzwiach koła naukowego, na tablicy ogłoszeń w akademiku itd. Po prostu chodzi o lokalizacje, w których można legalnie i bez robienia problemów powiesić swój plakat. W większości budynków są takie miejsca 😉

Kto się może zgłaszać?

• Uczniowie techników,
  • Studenci uczelni technicznych.
  • Inne osoby, które mają możliwość powieszenia plakatu w miejscu, gdzie można trafić na potencjalnych przyszłych elektroników.

Co musi zawierać zgłoszenie?

• Napisz w komentarzu, że jesteś chętny i gdzie możesz powiesić plakat (miasto i konkretna nazwa uczelni/szkoły).
  • Studenci koniecznie powinni podać również nazwę wydziału/budynku (na jednej uczelni może być kilka ciekawych miejsc do powieszenia plakatu).
  • Jeśli zgłosi się kilka osób podających identyczną lokalizację to wybrana zostanie osoba z większym stażem na forum, ale nie będzie to głównym czynnikiem. Takie przypadki będę rozpatrywał indywidualnie.

Na razie akcję ogłaszam tylko na forum, aby najaktywniejsi czytelnicy mieli okazję zdobyć gadżety i kupony. Za jakiś czas informacja ta pojawi się na blogu i dotrze do większej liczby osób, więc warto zgłaszać się już teraz. Gdyby coś było niejasne to pytajcie w komentarzach. Plakaty i pakiety będę wysyłał regularnie jak zbierze się 5-10 chętnych (wysyłka listem poleconym lub do Paczkomatu).

PS Jak oceniacie plakat?

• Lubię! 2

Chętnie powiesilbym takie dwa plakaty u mnie w liceum. Miasto: Zamość, szkoła: I Liceum Ogólnokształcące. Plakat schludny i przejrzysty :) Fajny byłby myk gdyby w każdej szkole były dwie różne wersje plakatu z rożnymi komentarzami:)

• Lubię! 1

Plakat ładny 🙂 Zgłaszam chęć powieszenia takowych w Zespole Szkół Łączności im. M. Kopernika w Poznaniu (Technikum Łączności - technik elektronik, informatyk, automatyk itp.)

Jak rozumiem, @Treker skontaktujesz się z chętnymi przez PW? Gadżety i plakaty będą w jednej paczce? Przyjdzie na adres szkół czy prywatny osób chętnych?

Pozdrawiam

• Lubię! 2

2 godziny temu, wn2001 napisał:

Jak rozumiem, @Treker skontaktujesz się z chętnymi przez PW? Gadżety i plakaty będą w jednej paczce? Przyjdzie na adres szkół czy prywatny osób chętnych?

Tak, będę się kontaktował z każdym z osobna przez PW jak zbierze się kilka osób. Plakaty i gadżety przyjdą w jednej przesyłce wysłanej na adres osób chętnych lub do Paczkomatu.

• Lubię! 2

I ja się dołączam Zespół Szkół Elektronicznych i Gimnazjum nr 3 w Jeleniej Górze

• Lubię! 1

Chętnie wywieszę taki plakat FORBOTA, bo i tak wszystkich zachęcam do odwiedzania tej strony. Choć w dzisiejszych czasach trochę obawiam się posądzenia o reklamowanie sklepu 🙂

• Lubię! 1

13 minut temu, Jamik napisał:

Choć w dzisiejszych czasach trochę obawiam się posądzenia o reklamowanie sklepu 🙂

Forbot nie jest sklepem, nie masz się czego obawiać 😉

Podaj w takim razie informacje o lokalizacji, w której możesz umieścić plakat.

Nie o Forbota, ale o BOTLAND mi chodziło :).

Zespół Szkół Mechaniczno - Elektrycznych w Żywcu

• Lubię! 1

Ok, to mamy kilku chętnych: @D3binski, @wn2001, @Aiden_Pearce, @Belferek, @Jamik - dziękuję za chęć pomocy 🙂

Podeślijcie do mnie w prywatnych wiadomościach dane do wysyłki:

• jeśli chcecie otrzymać przesyłkę do Paczkomatu, to podajcie: numer Paczkomatu, adres email i numer telefonu (tylko na potrzeby otrzymania kodu od inPostu).
  • jeśli chcecie otrzymać przesyłkę Pocztą, to podajcie swoje imię, nazwisko i adres razem z kodem pocztowym i miejscowością - przypominam, bo z jakiegoś powodu część osób zawsze o tym zapomina 😉

Dane do wysyłki prześlijcie w wiadomości prywatnej, nie umieszczajcie ich tutaj publicznie.

Plakaty wysłane, niedługo powinny być na miejscu. Czekamy więc na pierwsze zdjęcia 🙂

Super, dziękuję za zdjęcia - zgłosiłem już prośbę o wygenerowanie puli kodów na darmowe dostawy. Jak tylko dostanę (na dniach) to będę wysyłał 🙂

• Lubię! 1