Skocz do zawartości

Opisz DIY związane z elektroniką i odbierz 50 zł w Botland


Komentator

Pomocna odpowiedź

Na pewno się pojawi opis jak dotrą graty. Niestety wysyłka z Chin to minimum 2 miesiące (teraz bedą tam mieli nowy rok i 2 tygodnie nic nie zrobią) ;>

Widzę, że w kursach pojawi się niedługo temat:

"Kurs Raspberry Pi, projekty - #6 - konsola do gier retro - publik. wkrótce"

Ciekawe co tam będzie 🙂 Coś dla mnie na czasie na pewno 😉 choć ja już zacząłem planować sam 😛

Edytowano przez lukaszd82
  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

To mam pytanie. Zrobiłem projekt opublikowałem i zgłosiłem godzinę temu i  nie jestem pewien czy się nada. Jest to budzik mierzący temperaturę i ma możliwość sterowania przekaźnikiem przez podczerwień. Ma możliwość zmieniania jasności podświetlenia. Z budowany na arduino nano. Niestety nie mogę wstawić zdjęć, ponieważ wyskakuje mi błąd.

Link do komentarza
Share on other sites

Dziś ostatni dzień, w którym można zgłaszać opisy!

W związku z tym, że jest jeszcze w kolejce trochę nieopublikowanych DIY to wprowadzam następujące zasady:

  1. Zgodnie z planem udział w zabawie wezmą projekty opisane do 31.01.2019, do godziny 23:59:59 - bez żadnych wyjątków (minuta po północy to będzie już za późno).
  2. Jeśli projekty będą opisane w błędny sposób to autorzy otrzymają stosowne uwagi i będą mieli czas na poprawę projektów do 4 lutego (włącznie). Zaznaczam jednak, że chodzi o drobne poprawki typu dodanie brakującego zdjęcia, poprawa sposobu osadzenia linków itd. Nie zaliczę sytuacji, w której dziś ktoś opublikuje jedno zdjęcie/zdanie opisu i dopiero później będzie uzupełniał cały opis. Było tyle dni, że każdy chętny powinien już dawno opisać swoje projekty.
  3. Jeśli projekt nie będzie się kwalifikował do akcji to od razu będę go publikował z odpowiednią adnotacją, bo i tak nie będzie już czasu, aby ktoś dopracował swoje DIY.
  4. Jednocześnie zaostrzam jeszcze trochę "sito" selekcji 😉
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Wszystkie osoby, które zgłosiły projekt powinny już dostać kody w prywatnych wiadomościach. Jeśli ktoś takiego nie dostał to najprawdopodobniej było to zwykłe przeoczenie - proszę wysłać wtedy do mnie wiadomość z linkiem do konkretnego projektu.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.