Skocz do zawartości

ArduinoDroid uploading error


macizet

Pomocna odpowiedź

Witam, mam pytanie. Zainstalowałem aplikację na andro, ArduinoDroid. Wszystko działa, tablet ma OTG, ale gdy chciałem wgrać Blinka (po kompilacji), to wyświetla mi się "uploading error".

Jak ten problem rozwiązać?

Bardzo proszę o pomoc.

Link do komentarza
Share on other sites

@macizet proponowałbym podać trochę więcej szczegółów, to znaczy np.: jakiego masz Androida, jakie urządzenia i na jaką płytkę próbujesz wgrać program. To może naprowadzić inne osoby na udzielenie sensownej odpowiedzi 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Poradziłem sobie w inny sposób, znalazłem inną aplikację, BluinoLoader, od razu zadziałała 🙂.  ArduinoDroid po prostu nie było Dostosowane do mojego Tab.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

ArduinoDroid też powinno ci działać tylko trzeba dokonać jednej zmiany. Settings---->App settings, przewiń na sam dół i ustaw reset delay na 700ms (może być między 500-1000). Standardowo w tym polu jest 0 ms (tak było w mojej wersji tego programu i u ciebie też pewnie tak jest) i przy takiej wartości żaden skecz się nie wgrywa. Po tej zmianie działa ok chociaż przyznam, że bluinoloader działa szybciej i jest bardziej stabilny bynajmniej na moim smartfonie. ArduinoDroid obsługuje inne płytki arduino np: arduino Mega czy Yun ma też kilka ciekawych opcji których brakuje w BL np: szybki dostęp do funkcji i zmiennych w kodzie (zakładka Navigator). 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

(edytowany)

Mówię o aktualizacji ArduinoDroid. Kiedy patrzę do GOOGLE PLAY to wyświetla mi się  "Twoje urządzenie nie jest zgodne z tą wersją".  Mam może zaktualizować Androida?

Edytowano przez macizet
Link do komentarza
Share on other sites

Najprościej to pobierz ArduinoDroid na smartfona zainstaluj apk exptractor (sporo takich programów na google play) przenieś plik apk na tablet i zainstaluj ręcznie.  W ten sposób bardzo możliwe, że się zainstaluje 

  • Pomogłeś! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.