Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
rozajanusz

Zlece projekt prototypu instalacji wodnej i konsultacji

Pomocna odpowiedź

Czesc, 

Zlece projekt. Wysoki budzet!! 

Zainetersowanych prosze o kontakt na rozajanusz.makegrow@gmail.com

Opis zamówienia:

Konsultacje w zakresie automatyzacji wymiany płynów dla modułu : 

8 pojemników o pojemności 5 litrów i wymiarach ok. 40x60x8cm, modul o całkowitej wysokości do 1.20 m. Automatyzacja za pomocą oprogramowania Arduino i dostępnych pomp i materiałów na rynku. Dopasowanie systemów połączeń do obecnych pojemników. Opracowanie minimum trzech instalacji o różnej konfiguracji do wymiany płynów. Research na temat możliwych instalacji wymiany płynów. Lista sklepów i producentow , ktorzy oferuja wybrane pompy i akcesoria potrzebne do zbudowania tej instalacji. Szczegółowy opis dokonanego researchu wraz ze zdjęciami z załączeniem szczegółowego opisu, oceny (plusy i minusy w kontekście projektu), instrukcji wykonania trzech zautomatyzowanych instalacji do wymiany płynów . Research i opracowanie koncepcji systemu filtracyjnego. Research i opracowanie koncepcji utrzymania stałego poziomu wody.

20 pojemników 120x240x8cm, modul o całkowitej wysokości do 2.40cm. Research na temat możliwych instalacji wymiany płynów. Lista sklepów i producentow , ktorzy oferuja wybrane pompy i akcesoria potrzebne do zbudowania tej instalacji. Szczegółowy opis dokonanego researchu wraz ze zdjęciami z załączeniem szczegółowego opisu, oceny (plusy i minusy w kontekście projektu). Propozycja instalacji wymiany płynów za pomocą instrukcji opisowo-ilustracyjnej udowodniona niezbędnymi obliczeniami.

2. Prototyp automatycznej wymiany płynów dla dwóch pojemników o wym. około 60x40x8cm i pojemności 5 litrów. Prototyp zawiera: oprogramowanie Arduino do wymiany płynów, 2 wskazane pojemniki wraz ze zmianami potrzebnymi do połączenia pojemników ze źródłem płynu. Wszystkie niezbędne instalacje i akcesoria do przeprowadzenia wymiany płynu ze źródła do pojemników i z pojemnika z powrotem do źródła z uwzględnieniem, że do każdego pojemnika płyn wypływa z tego samego źródła ale z dwóch połączeń. Płyn nie może wpływać tylko do jednego pojemnika i grawitacyjne spływać do drugiego. Płyn musi wpływać do pojemników w takiej samej ilości i czasie Instrukcje montowania i demontażu instalacji. Instrukcje zmian częstotliwości wymiany płynu za pomocą oprogramowania. 

 

Udostępnij ten post


Link to post
Share on other sites

Temat zamykam, osoby zainteresowane mogą kontaktować się bezpośrednio z autorem tematu przez prywatne wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to post
Share on other sites
Gość
Ten temat został zamknięty.
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...