Skocz do zawartości

Izolowany galwanicznie konwerter USB-232C


InspektorGadzet

Pomocna odpowiedź

Miało być i "ni ma". Powdzenia Adminie z niszowymi projektami. Miganie LED na Arduino, to jest to, a regenerator sygnału DMX to gu...

 

Protel Schematic.pdf

Nikon 002.jpg

Nikon 001.jpg

Nikon xxx.gif

Dalej promu zasilacze, które zasilaczami nie są (niedawny PWM). Coś Ty robił w szkole?, spałeś? Wagary, że nie odróżniasz PWM od zasilacza warsztatowego?  Czemu się później dziwisz Dziwisz, jak to kiedyś ktoś powiedział, że mało kto  z poważnych ludzi tu zagląda i wolą Elektrodę. Tam bez problemu pokażą moje "badziewia" i zamiast jakiś durnych rabatów do drogiego sklepu, który sprzedaje podróbki (ładnie to wyciąłeś, widać masz profity z tego przestępstwa), dostaję realne nagrody.

W przeciwieństwie do lamusów, udostępniałem kod programu, ale wszystko poszło się je...  a na warsztacie mam miliomomierz 4-zaciskowy, zasilacz impulsowy sterowny cyfrowo, tryb master/slave, USB izolowane galwanicznie, opcja stabilizatora liniowego(przed nim wstępny  impulsowy).

Edytowano przez InspektorGadzet
  • Nie zgadzam się! 5
Link to post

Projekt czekał, aż autor poprawi opis i dostosuje go do opisów innych DIY. Jeśli dobrze interpretuję treść posta to chyba autorowi się już odwidziało 🙂

Link to post
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.