Skocz do zawarto艣ci

Pomocna odpowied藕

Witam聽馃檪

Jestem cz艂onkiem forum od zaledwie kilku dni, jednak jestem przekonany co do wiarygodno艣ci jego u偶ytkownik贸w. Jestem w klasie maturalnej mat-fiz, w podstaw贸wce i gimnazjum rozwija艂em si臋 w ramach zaj臋膰 ko艂a informatycznego (FPC, Scratch, Arduino) i mierz臋 si臋 z wyborem kierunku studi贸w a tak偶e uczelni. Zdaj臋 matur臋 z mat, fiz i ang, interesuj膮 mnie kierunki zwi膮zane z tymi przedmiotami a tak偶e informatyk膮 (o moich zainteresowaniach mo偶e m贸wi膰 sama obecno艣膰 na Forbocie馃槈), np. elektrotechnika, automatyka i robotyka, awionika oraz podobne. Rozwa偶a艂em Politechnik臋 Pozna艅sk膮, Wroc艂awsk膮,聽AGH, WAT oraz LAW.聽B臋d臋 wdzi臋czny za wszelkie rady , prze偶ycia i opinie student贸w, jak i absolwent贸w wspomnianych uczelni na wymienionych lub podobnych kierunkach.

Gdybym potrzebowa艂 bardziej szczeg贸艂owej informacji, odezw臋 si臋 pod tym tematem, wystarczy 偶e dasz zna膰 o swojej egzystencji. Licz臋 na Was!

Udost臋pnij ten post

@bujo2001聽umkn膮艂 mi jako艣 wcze艣niej ten temat 馃槈 Widzia艂e艣 ju偶 ten artyku艂:聽Jak w praktyce wygl膮da studiowanie Automatyki i Robotyki? Znajdziesz tam troch臋 wskaz贸wek, warto zapozna膰 si臋 te偶 z komentarzami do artyku艂u - kilka os贸b podzieli艂o si臋 tam swoimi wra偶eniami na temat studiowania na r贸偶nych uczelniach.

• Pomog艂e艣! 1

Udost臋pnij ten post

Dnia 26.03.2020 o 17:37, Treker napisa艂:

@bujo2001聽umkn膮艂 mi jako艣 wcze艣niej ten temat 馃槈 Widzia艂e艣 ju偶 ten artyku艂:聽Jak w praktyce wygl膮da studiowanie Automatyki i Robotyki? Znajdziesz tam troch臋 wskaz贸wek, warto zapozna膰 si臋 te偶 z komentarzami do artyku艂u - kilka os贸b podzieli艂o si臋 tam swoimi wra偶eniami na temat studiowania na r贸偶nych uczelniach.

Dzi臋kuj臋 bardzo, nie znalaz艂em go wcze艣niej, a to chyba dok艂adnie czego szuka艂em, super聽馃槂

• Lubi臋! 1

Udost臋pnij ten post

Do艂膮cz do dyskusji, napisz odpowied藕!

Je艣li masz ju偶 konto to zaloguj si臋 teraz, aby opublikowa膰 wiadomo艣膰 jako Ty. Mo偶esz te偶 napisa膰 teraz i zarejestrowa膰 si臋 p贸藕niej.
Uwaga: wgrywanie zdj臋膰 i za艂膮cznik贸w dost臋pne jest po zalogowaniu!

Anonim
Do艂膮cz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisa膰...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywr贸膰 formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Tw贸j link b臋dzie automatycznie osadzony.   Wy艣wietla膰 jako link

×   Twoja poprzednia zawarto艣膰 zosta艂a przywr贸cona.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz wklei膰 zdj臋膰 bezpo艣rednio. Prze艣lij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utw贸rz nowe...