Skocz do zawartości

NextPCB


Treker

Pomocna odpowiedź

Do naszego katalogu firm dołączył kolejny producent PCB. Zachęcam do zapoznania się z jego ofertą 🙂

nextpcb_logo_1.png

NextPCB jest producentem wysokiej jakości obwodów drukowanych, który zlokalizowany jest w Shenzhen. Dzięki profesjonalnym możliwościom produkcyjnym, każdy plik klienta jest dwukrotnie sprawdzany przez doświadczonych inżynierów. Proces produkcji oraz wykorzystywane materiały pozwalają na uzyskanie produktów spełniających między innymi takie normy jak: ATF16949, ISO9001, ISO14001, UL, CQC, RoHS oraz REACH. Firma NextPCB jest w stanie obsłużyć cały proces produkcyjny od prototypu, przez właściwą produkcję, aż po montaż i wykonanie testów.

image.png

Dzięki profesjonalnej fabryce, NextPCB jest w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane obwody drukowane w tym m.in. PCB na Fr4, FPC, HDI, z laserowo wykonanymi mikroprzelotkami, z grubą powłoką miedzi oraz płytki do zastosowań RF. Obwody produkowane przez NextPCB mogą osiągać aż do 16 warstw. NextPCB zajmuje się również montażem komponentów w obudowach BGA, Micro-BGA oraz QFN. Klienci, który zdecydują się na zlecenie montażu PCB mogą również skorzystać z licznych metod weryfikacji, w tym m.in.: AOI, ICT, X-Ray, testowanie funkcjonalne oraz dodatkowa kontrola wizyjna.

image.png

Profesjonalny system sterujący produkcją PCB ułatwia szybką i sprawną realizacje wszystkich zleceń. Średni czas reakcji i odpowiedzi na nowe zamówienie to tylko 10 minut. W przypadku problemów można liczyć na zespół wsparcia klienta, który pracuje 24 godziny na dobę, aby obsłużyć klientów z całego świata. W przypadku ewentualnych opóźnień w produkcji, można liczyć na szybkie rozwiązanie problemu, dokładną analizę przyczyny jego powstania oraz rekompensatę. Więcej informacji na stronie NextPCB.

Wpis sponsorowany na podstawie materiałów od NextPCB.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Bądź aktywny - zaloguj się lub utwórz konto!

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto w ~20 sekund!

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj się »

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się »
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.