Skocz do zawartości
Treker

Lista projektów zgłoszonych do akcji: rabat za opis DIY / kwiecień 2020

Pomocna odpowiedź

W związku z akcją "Opisz swój projekt i odbierz 50 zł rabatu do sklepu Botland" uruchamiam temat, w którym należy zgłaszać swoje projekty. W postach proszę wstawiać linki do swoich projektów oraz ewentualną informację, że to pierwszy z kilku Waszych projektów i chcecie otrzymać połączony rabat na koniec. Jeśli przy danym poście pojawi się moja reakcja (serce) tzn., że projekt jest zaakceptowany i bierze udział w tej akcji rabatowej. Szczegóły na temat akcji »

Podoba Ci się ten projekt? Zostaw pozytywny komentarz i daj znać autorowi, że zbudował coś fajnego!

Masz uwagi? Napisz kulturalnie co warto zmienić. Doceń pracę autora nad konstrukcją oraz opisem.

A więc pierwszy z serii: InfraWave

I drugi z serii:

(trzeci - robocik z rodziny Kopłapowów - czeka tylko aż się dorwę do drukarki bo zostało tylko nadwozie do wydrukowania)

• Lubię! 1
  • Pomogłeś! 1

(edytowany)

Witam. Chciałbym zgłosić moje 3 projekty i odebrał łączony kod rabatowy. Chce do wykorzystać do zakupu części potrzebnych do budowy mojego nowego projektu czyli wago-workownicy. 

Pierwszy projekty:

Drugi projekt: 

Trzeci projekt:

Edytowano przez kubaskubas4
  • Pomogłeś! 1

No i trzeci z serii:

W razie czego proszę o połączenie w jeden kod - w szufladzie z częściami pustawo i trzeba kolejne zakupy w Botlandzie zrobić...

• Pomogłeś! 1

• Pomogłeś! 1

Chciałbym zgłosić swój projekt 

• Pomogłeś! 1

(edytowany)

Cześć! Chciałbym zgłosić do swoje projekty:

Edytowano przez Mike84
  • Pomogłeś! 1

To i ja zgłoszę swoje projekty ^^

• Pomogłeś! 1

• Pomogłeś! 1

Podsumowanie pierwszej tury:.

• @ethanak rabat 3x50 zł, łącznie 150 zł.
  • @kubaskubas4 rabat 3x50 zl, łącznie 150 zł.
  • @Gieneq rabat 50 zł.
  • @malpiszon rabat 50 zł.
  • @znajdz rabat 50 zł.
  • @Mike84 rabat 30 zł.
  • @Leoneq rabat 2x50 zł + 2x30 zł (za drukarkę, ADNS2610, bo to bardziej artykuły niż DIY), łącznie 160 zł rabatu.
  • @marcin77882 brak rabatu (konstrukcje nie jest wykonana, to tylko projekt - zachęcam do udział w kolejnych edycjach akcji).
  • @Miglandz rabat 50 zł.

Zgłosiłem do Botlandu zapotrzebowanie na kody dla powyższych osób, otrzymacie je w prywatnych wiadomościach, gdy tylko będą gotowe (2-3 dni). Pozostałe osoby zachęcam do opisywania DIY, bo akcja rabatowa trwa do 10 maja włącznie. Szczegóły na blogu: Opisz swój projekt i odbierz 50 zł rabatu do sklepu Botland

(edytowany)

Ja się zgłaszam i pozdrawiam

Edytowano przez Gieneq
  • Pomogłeś! 1

Witam wszystkich, jestem tu nowy, choć z Forbotem zaprzyjaźniłem się już 2 miesiące temu. Państwa akcja to super okazja żebym pochwalił się swoim pierwszym projektem 🙂

Pozdrawiam, Okjak

• Pomogłeś! 1

Gość
Ten temat został zamknięty.

• Utwórz nowe...