Skocz do zawartości

Usunięte z: W robocie inspekcyjnym obraca sie tylko jeden silnik - nie poprawne działanie


ethanak

Pomocna odpowiedź

Wiesz co? Chcesz zbudować robota. Nie czytasz dokumentacji bo po co, tam pewnie nic mądrego nie ma a jeszcze w jakimś obcym języku pisana... lepiej zadać debilne pytanie na forum i oczekiwać że ktoś odpowie... przy takim podejściu prędzej Ci wyjdzie generator dymu niż robot.

Wstydź się!

Tutaj masz wyjaśnienie dlaczego nie działa: https://www.arduino.cc/reference/en/language/functions/analog-io/analogwrite/

 

 

  • Nie zgadzam się! 2
Link to post

Widze ze milej nie mozna z Toba pisac. Okey sam tego chciales. Jak masz tak hamsko odpowiadac to daruj sobie. Zglosilem Twoje odpowiedzi do admina tego forum. Dostaniesz bana

 

 

 

Edytowano przez mateusz797
  • Nie zgadzam się! 1
Link to post

@mateusz797 otrzymałeś całkiem szybko odpowiedź wskazującą na dokładną przyczynę Twojego problemu. Dyskusja na pewno nie poszłaby w tym kierunku, gdybyś przeczytał wskazane materiały i jakoś się do nich odniósł.

@ethanak rozumiem emocje, ale dla formalności przypominam fragment PPF:

Cytat

[...] zawsze możesz zignorować dany temat. Może ktoś inny na niego odpowie, a może nikt – wtedy autor tematu będzie miał szansę zrozumieć, że zadał pytanie w niewłaściwy sposób.

Na pewnym etapie chyba warto odpuścić, aby nie psuć sobie nerwów 😉

Link to post
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.