Skocz do zawartości
sorek

ESP32 Logger.S - samochodowy logger/CAN (re)transmitter z ekranem

Pomocna odpowiedź

Podoba Ci się ten projekt? Zostaw pozytywny komentarz i daj znać autorowi, że zbudował coś fajnego!

Masz uwagi? Napisz kulturalnie co warto zmienić. Doceń pracę autora nad konstrukcją oraz opisem.

@sorek witam na forum i dziękuję za opis ciekawego DIY - robi wrażenie! Opis został właśnie zatwierdzony, więc jest już widoczny publicznie 🙂

• Lubię! 1

@sorek genialny projekt! Sam od dłuższego czasu planuję coś wpakować w OBD ale od kiedy naprawiłem instalację gazową i check engine poszedł w zapomnienie jakoś mi się odechciało. Narazie jest przejściówka z BT ale temat leży odłogiem.

Podoba mi się że sprzęt wygląda naprawdę profesjonalnie. Na pewno zajrzę do tego jak zabiorę się za swoje dzieło...

A pytanko, bo piszesz że sprzedajesz - jakie jest zainteresowanie takim sprzętem?

• Lubię! 1

1 godzinę temu, Gieneq napisał:

@sorek genialny projekt! Sam od dłuższego czasu planuję coś wpakować w OBD ale od kiedy naprawiłem instalację gazową i check engine poszedł w zapomnienie jakoś mi się odechciało. Narazie jest przejściówka z BT ale temat leży odłogiem.

Podoba mi się że sprzęt wygląda naprawdę profesjonalnie. Na pewno zajrzę do tego jak zabiorę się za swoje dzieło...

A pytanko, bo piszesz że sprzedajesz - jakie jest zainteresowanie takim sprzętem?

Dziękuję bardzo @Gieneq za ciepłe słowa!

Zainteresowanie wynikło z tego, iż znalazł mnie jeden tuner z USA, konkretnie Clown Shoe Motorsports z Texasu gdzie rynek E36 używanych do motorsportu jest olbrzymi.

On używa sprzętu do retransmisji i loggingu samochodów oraz łączenia tych starych ECU z telemetrią działającą na CAN. Obecnie działamy na BMW ale wierzę, że projekt rozwinie się jako development board i więcej samochodów będzie wspieranych gdyż w sumie projekt pod tym względem nie ma żadnych ograniczeń!

• Lubię! 1