Skocz do zawartości

Usunięte z: Miganie diody w funkcji millis

Belferek

Pomocna odpowiedź

9 godzin temu, deshipu napisał:

A może jednak warto.

Oczywiście, że warto. Warto także moim zdaniem nie tracić sił na "odkrywanie koła", które już dawno zostało odkryte. Cennym źródłem wiedzy jest także analiza kodów źródłowych chociażby takiego przykładu Arduino IDE.

11 minut temu, Belferek napisał:

Oczywiście, że warto. Warto także moim zdaniem nie tracić sił na "odkrywanie koła", które już dawno zostało odkryte.

To warto, czy nie?

28 minut temu, ethanak napisał:

Czyli "nie trzeba ale warto"?

Nie tak - znaczy to dosłownie tyle co napisałem czyli "warto". W drugim zdaniu piszę natomiast, że warto także korzystać z innych możliwości jak np. analiza dostępnych kodów programów.

Programowanie to moim zdaniem proces myślowy, a nie tylko i wyłącznie znajomość składni i umiejętność posługiwania się klawiaturą.
Czy naprawdę te 2 zdania z mojego wcześniejszego postu są takie trudne do interpretacji?

4 minuty temu, Belferek napisał:

Czy naprawdę te 2 zdania z mojego wcześniejszego postu są takie trudne do interpretacji?

A czy w tak młodym wieku masz już taką sklerozę, że nie pamiętasz wcześniejszego posta? Pozwól, że przypomnę.

11 godzin temu, Belferek napisał:

Tego nie trzeba pisać. Wystarczy zajrzeć do przykładu

Jak to się ma do programowania jako procesu myślowego?

Nie kłóćmy się o wiek, bo to bez znaczenia w wirtualnym świecie. Zwróć uwagę ethanak,  że moja wypowiedź odnosiła się do wypowiedzi deshipu i jest zaraz pod jego postem. Tak więc czytaj uważnie proszę.

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.