Skocz do zawartości

Mój pierwszy robot


oktan

Pomocna odpowiedź

Podoba Ci się ten projekt? Zostaw pozytywny komentarz i daj znać autorowi, że zbudował coś fajnego!

Masz uwagi? Napisz kulturalnie co warto zmienić. Doceń pracę autora nad konstrukcją oraz opisem.

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

(niestety musiałem go oddać Pani od fizyki)

Nie kapuje, zbudowałeś robota za własne pieniądze, poświęciłeś swój wolny czas i oddałeś go Pani od fizyki? Dlaczego?

Nie wszystkie roboty muszą się ścigać, Twój jest bardzo starannie wykonany, gratulacje. Jedyne, co można było poprawić, to zmniejszyć tą plątaninę przewodów kosztem zworek i zwiększenia wielkości płytki, albo po prostu przylutować ich część od spodu.

P.S. Masz literówkę w temacie, nie Follewer tylko Follower.

Link do komentarza
Share on other sites

Cieszę się, że mój artykuł się przydał 🙂 Gratuluję konstrukcji, bardzo czysta i estetyczna. Pozdrawiam

PS Mój program jest daleki od ideału, jest raczej przejrzyście opisanym punktem wyjściowym... Choć przy serwach jako napędzie to i tak nie ma większego znaczenia póki co 🙂

/poprawiłem literówkę w temacie

Link do komentarza
Share on other sites

Witam.

Masz zamiar dalej rozwijać to hobby?

Czy o poprawieniu ocen podziękujesz... ?

Robot bardzo fajny i estetycznie wykonany.

Więc mam nadzieję, że się wciągniesz...

Szkoda, że musiałeś oddać robota.

Miałbyś już gotową platformę do nauki.

Link do komentarza
Share on other sites

Jak są zamocowane kółka do serw?

koło jest skręcone śrubą z orczykiem, a orczyki założone na serwa (dość ciasno wchodzą)

Bardzo elegancki robot tylko mógłbyś napisać w jakim sklepie [jeśli internetowy to daj link 😉 ] nabyłeś takie koła

Koła nabyte w składnicy modelarskiej w warszawie, http://www.sklep.modelarnia.pl/index.php?k115,materialy-konstrukcyjne-akcesoria-kola któreś z tych chyba fi 60.

Nie kapuje, zbudowałeś robota za własne pieniądze, poświęciłeś swój wolny czas i oddałeś go Pani od fizyki? Dlaczego?
Właśnie tak, zależało mi strasznie na 4 na koniec, ponieważ kończę gimnazjum, idę do liceum i potrzebuje dobrych ocen. Są pewne wartości które można poświęcić.
Masz zamiar dalej rozwijać to hobby?

Czy o poprawieniu ocen podziękujesz... ?

Oczywiście że mam zamiar. Mam pewien (jak sądzę) dobry pomysł, może nawet wezmę udział w zawodach.

A ja mam nadzieję, że Pani od fizyki załatwiła Ci zwrot kosztów od szkoły.

I pewnie będziesz mógł go odkupić na allegro niedługo 😋

Zwrotu kosztów niestety nie będzie...

rasta i jak ja mam mieć dobre zdanie o nauczycielach? 😃 Stawiam zakład o piwo że to gimnazjum.

Masz rację gimnazjum. 🙂

Jak będą chętni to zapodam sposób przerabiania tych serw.

Link do komentarza
Share on other sites

zależało mi strasznie na 4 na koniec

za pracę tego "kalibru" w gimnazjum zdecydowanie powinna być szóstka, porównując do tego co w gimnazjum na fizyce czy technice się robi. No i pod żadnym pozorem nie powinieneś oddawać robota za darmo

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.