Skocz do zawartości

Porządki domowe-sprzedam tanio! Podane ceny do negocjacji


krzysiek2010

Pomocna odpowiedź

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Ciekawe rzeczy się tu pisze o mnie 🙂 Nie mogłem wcześniej odpisać bo musiałem wyjechać i nie zawsze mogę odpisać - jeśli ktoś rozumie co to jest "Pracować".

- Drogi kolego KD93 ile można dać za laptopa compaq armada 266mhz ? uważasz że 100zł to za mało i myślisz że oszukuje bo tak tanio za niego chciałem??? Sam jak pisałeś kupiłeś laptopa Toshiba Satellite pro 4290 z procesorem 550MHz ( bo tyle mają te modele ) za 189zł - nie uważasz że tanio kupiłeś taki sprzęt???? Nie myślałeś że może być oszustem skoro taką małą cenę ustalił Na dodatek kolega KD93 pisał do mnie na gg że jednak rezygnuje z zakupu z uwagi na to że ma na razie inne wydatki więc zastanów się co piszesz i nie pisz takich bzdur. ( rozmowy dla zainteresowanych)

- Kolego Kocisko skoro uważasz że ceny dysków są tanie to sprawdź na allegro po ile chodzą używane dyski ale to dla mnie przesada jak to jest na allegro sprzedawać dyski 6GB po 60zł przecież to nie normalne. U mnie leżą bez użyteczne i chce je sprzedać a nie za wyśrubowaną cenę

- Kolego CAROLUS jak masz blisko to wpadnij i obejrzyj to co mam do zaoferowania i postawię Ci za fatygę 😃

- Mario kupiłeś za 50zl to co zamawiałeś a 20zł przesyłka pobraniowa

- Kolego fefe to kup coś za piątkę i sprawdź xD

- Kolego agrala pisałeś że chcesz kupić - odpisałem ci na emaila fakt po dwóch dniach ale odpisałem bo nie zawsze mogę będąc w pracy w terenie ale już nie odpisałeś więc pomyślałem że zrezygnowałeś - przecież nie będę Cię prosił byś kupił.

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś uwagi to zapraszam do dyskusji

Link do komentarza
Share on other sites

Drogi kolego krzysiek2010, do moich finansów to Ty się nie mieszaj i nie będę ci się tłumaczył skąd wyciągam pieniądze. Allegro jest na tyle wiarygodnym źródłem zakupu, że posiadasz jego dowód i jeżlei transakcja się nie powiedzie to zawsze możesz to zgłosić do obsługi, a poz tym istnieje taka fajna rzecz jak komentarze, jeżeli na ponad 1000 ma tylko 4 negatywne, to znaczy że jest wiarygodny.

Ty albo sobie sprawę olewasz, albo po prostu nie jesteś wiarygodny, bo zobacz ile osób ma problemy z kontaktowaniem się z Tobą. I nie tłumacz się wyjazdem bo w takim razie informuje się o tym i zostawia telefon. Wg mnie możesz zabierać stąd zabawki bo po tym co się stało niewiele już na tym forum sprzedasz o ile cokolwiek.

I przypominam Ci że publikowanie rozmów ze mną komukolwiek jest łamaniem prawa, z tym że możesz to zrobić bo nie mam nic do ukrycia. Natomiast zainteresowanym wyślę zdjęcia laptopa w "wyższej jakości", o które prosiłem kilka dni.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

- Kolego agrala pisałeś że chcesz kupić - odpisałem ci na emaila fakt po dwóch dniach ale odpisałem bo nie zawsze mogę będąc w pracy w terenie ale już nie odpisałeś więc pomyślałem że zrezygnowałeś - przecież nie będę Cię prosił byś kupił.

Zgadza się że zrezygnowałem - wiele osób na moim miejscu zrobiło by to samo.

Przeczytaj sobie jeszcze raz nasza korespondencje to może się domyślisz dlaczego.

Link do komentarza
Share on other sites

Mario kupiłeś za 50zl to co zamawiałeś a 20zł przesyłka pobraniowa

Coś ci się już myli. Nie będę wykłócał się o cenę bo mnie już to nie obchodzi, ale nie masz racji. Jednak poprostu mnie oszukałeś, zabrakło w paczce rzeczy na które się umawialiśmy! Gdybyś był uczciwy to byś poprostu mi odpisał, ale cóż.

Link do komentarza
Share on other sites

krzysiek2010, spójrzmy prawdzie w oczy, wchodzisz na to forum tylko po to żeby sprzedawać to co ci w domu zalega i wogóle się nie udzielasz, od takich rzeczy są serwisy aukcyjne, Allegro, Ebay. To jest forum o robotyce, a ten dział służy drobnym transakcjom a nie całą listą przedmiotów na sprzedaż.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

no Ja dalej nie dostałem odpowiedzi żadnej ani w temacie ani w PW. ale zreszta trzeba odpuścić. Nikogo nie namawiasz do kupna jak mówisz. A my nie będziemy za tobą skakać żeby kupić. Skoro Ci zalega to niech zalega dalej. pozdrawiam i koncze z tym tematem.

Link do komentarza
Share on other sites

KD93 czy ty w ogóle wiesz co napisałem? Piszesz zupełnie co innego niż to co napisałem i jakoś nie dostosowałeś się do tego co napisałem że uważałeś że laptop 266mhz za 100zł to za tanio a kupiłeś 550mhz za 189zł !!! haha

Dobra nie chce mi się już z wami gadać dzieciaki - jak będziecie mieli 25-30 lat lub więcej porzucicie kabelki robociki i zaczniecie inaczej patrzeć na życie, bo co taki 17 latek może wiedzieć o życiu.....

Narka

Link do komentarza
Share on other sites

No to skoro sprzedawca się pożegnał to może w końcu ten żenujący temat zniknie z forum bo goście czytają i wstyd przynosi.

Zazdrościsz laptopa za 189? Tak, cholerna burżuazja wydać tyle na laptopa i kompletne wyrzucanie kasy, nawet cs na nim nie pudzie, nie? mhz to nie wszystko, poza tym miałem 100% pewności co do wyglądu i stanu laptopa.

Link do komentarza
Share on other sites

KD93 czy ty w ogóle wiesz co napisałem? Piszesz zupełnie co innego niż to co napisałem i jakoś nie dostosowałeś się do tego co napisałem że uważałeś że laptop 266mhz za 100zł to za tanio a kupiłeś 550mhz za 189zł !!! haha

Dobra nie chce mi się już z wami gadać dzieciaki - jak będziecie mieli 25-30 lat lub więcej porzucicie kabelki robociki i zaczniecie inaczej patrzeć na życie, bo co taki 17 latek może wiedzieć o życiu.....

Narka

Jak widać nie tylko jesteś oszustem, ale jesteś także chamski...

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Anonim
Ten temat został zamknięty.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.