Skocz do zawartości

Nowy sklep internetowy - wiele ciekawych pozycji dla robotyki - Więcej Produktów!


robotechnics

Pomocna odpowiedź

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Miło by było gdyby pojawiły się części budżetowe,

bo nie kazdego stać na dwa silniki do robota za 80zł.

Ale mimo wszystkiego życze powodzenia bo w polsce nie ma drugiego takiego sklepu.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Share on other sites

Dodano kolejnych parę pozycji w kategorii "Przewody i Akcesoria" oraz kto jeszcze nie widział powstały także kategorie "Mechanika" oraz "Prototypownia", oczywiście będziemy starać się dodawać kolejne pozycje, ale to dopiero za jakiś czas.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Share on other sites

A ja mam pytanko, przy jakiej wielkości zamówieniu można liczyć na rabaty? Te orczyki do TowerPro mi się podobają 😉 Jakieś zniżki dla diodowiczów też są?

edit: właśnie widzę że nie są zgodne wymiarowo z tymi od towerpro ;< rozstaw otworów mają 14, u was 16. wysokość to 5mm u was 4,6. grubość nasady u was to 9 mm, w oryginalnym 8,5mm. Da radę wyprodukować nową partię, identyczną do tych oryginalnych od TP?

Link do komentarza
Share on other sites

mog123, Identyczne nie mogą być, ze względu na sposób wytwarzania, ale są bardzo zbliżone. Jeśli chodzi o rozstaw to był brany pod uwagę także rozstaw standardowych orczyków TowerPro (te dołączane do SG-5010, bo do wersji MG tych serw nie ma tego typu orczyków, bo nie wytrzymywały by takich obciążeń, aluminium jest twardsze więc da radę). Te standardowe orczyki mają otwory na rozstaw 14 i 16 mm, zależy z których otworów się skorzysta. Na zamówienie oczywiście możemy wykonać inne orczyki, ale jeżeli mówimy o ilościach do 10 - 20 sztuk to cena będzie wysoka niestety.

Jeżeli napiszesz mi do jakiego serwa chcesz ich użyć, czy są to orczyki te od SG-5010, to mogę pomierzyć i podać ci różnice w wymiarach np. wysokość serwo+orczyk dla naszego orczyka i orczyka oryginalnego.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.