Skocz do zawartości

Sklep HobbyKing


Pomocna odpowiedź

Przesyłki dochodzą bez problemu po około 3 tygodniach, musisz płacić za pomocą paypala (najlepsza opcja), wielokrotnie robiłem tam zakupy i wielokrotnie ściągałem różne rzeczy dla osób z forum. Cennik przesyłek masz na stronie kliknij na Postage table.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Takie zamówienia robię tylko przy przedpłacie na moje konto, kwoty mniej więcej równej wartości tego przedmiotu. Nie biorę żadnych prowizji, nie zarabiam na tym, korzystam tylko z późniejszych zniżek ze względu na to, że już bardzo dużo kupiłem u nich.

Link do komentarza
Share on other sites

HK można polecić, ale szlag człowieka może trafić czekając na towar, którego nie ma (BK). Kontakt z nimi jest absolutnie bezużyteczny, wszystko trzeba załatwiać przez ich forum. Natomiast jeśli dany towar jest generalnie dostępny, to wszystko w porządku, mogę polecić.

Link do komentarza
Share on other sites

Czy ktoś będzie robił w przeciągu miesiąca zamówienie u nich <288g? Chciałbym się złożyc na przesyłkę.

Przy wadze przesyłki do 300g nie opłaca się łączyć przesyłek. I tak poniósłbyś taki sam koszt za przesyłkę co gdybyś zamawiał sam - 6,99$. Dlaczego, ponieważ twoje rzeczy są już dosyć ciężkie i każda następna to już inna cena za wyższy przedział wagowy.

Link do komentarza
Share on other sites

Moja paczka ważyć będzie najprawdopodobniej ~1700g, więc najlepiej jakby ktoś zamawiał coś około 300g by złączyć zamówienie, tylko chyba faktycznie dla tego kogoś byłoby to nieopłacalne (chyba, że dla kogoś z okolicy).

Jeżeli ktoś zamawiałby coś <300g to proszę pisać bo mam możliwość dostarczenia paczki w niektóre regiony Polski za free.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.