Skocz do zawartości

Electropark - opinie, kod rabatowy


Pomocna odpowiedź

Jeśli ktoś potrzebuje coś w miarę szybko i liczy na szybką realizację zamówienia i odbiór osobisty w electroparku to lepiej sobie darować, TRAGEDIA!!! Firma zajmuje się sprzedażą internetową a to że nowe zamówienie zostało złożone i opłacone dzień wcześniej są wstanie sprawdzić dopiero następnego dnia około 14:00!!! (pracują do 15:30) nie mówiąc już nawet o przekazaniu zamówienia do jakiejś realizacji. Czym oni się od rana zajmują? 👹 Gdyby to był jednostkowy przypadek to spoko nie ma żadnego problemu. Ale jak do tej pory kupowałem tam trzy razy i zawsze było tak samo albo trzeba lecieć na złamanie karku kilka minut przed zamknięciem albo dopiero następnego dnia, więc widać że jest to u nich standard. Wykorzystali trzy szanse i więcej ich ode mnie nie dostaną.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

płacone dzień wcześniej są wstanie sprawdzić dopiero następnego dnia około 14:00!!!

Nie usprawiedliwiam Electroparku, ale to akurat może być kwestią banków i sesji Elixir. Jeśli płatność była wykonywana zwykłym przelewem, to nie ma się co dziwić, ze odbiorca widzi to dopiero po 14. Tak niestety działa system bankowy.

Link do komentarza
Share on other sites

Odradzam. Jeżeli chodzi o wysyłkę to totalna olewka klienta. Zakupu dokonałem w niedzielę, wybrałem przesyłkę priorytetową (za którą trzeba więcej zapłacić) i tego samego dnia przelew Elixir (też dopłata) i "już" w srodę wieczorem otrzymałem smsa, że o godz. 18.55 przesyłka została nadana paczką 48. Nadanie na poczcie przesyłki po godz. 15.00 traktowane jest jako nadanie dnia następnego, czyli w tym tygodniu raczej nie otrzymam.

TOTALNA OLEWKA KLIENTA.

KUPOWAŁEM W TYM SKLEPIE PIERWSZY I OSTATNI RAZ!!!

Link do komentarza
Share on other sites

andrzej626, Znając życie duży wpływ na twoją sytuację miał przelew bankowy, który znacząco opużnia czas wysłania. Ostatnio jak zamawiałem w niedzielę (płatność za pobraniem) przesyłkę na ponad sto złotych w środę tego samego tygodnia była u mnie.

Link do komentarza
Share on other sites

andrzej626, zamówiłem w tym samym czasie co Ty, tak samo wpłaciłem pieniądze i w tym samym czasie dostałem takiego samego sms'a. Z tego co patrzyłem w śledzeniu przesyłki, to paczka powinna zjawić się jutro...

Link do komentarza
Share on other sites

Dziwią mnie wasze przypadki, ponieważ zamawiałem u nich już kilka razy i nigdy nie miałem nic do zarzucenia. Muszę nawet pochwalić obsługę, bo gdy układ scalony (mostek H) uszkodził się w transporcie, to 2 dni później otrzymałem przesyłkę z nowym za darmo 😅

Link do komentarza
Share on other sites

Niestety dzisiaj przekonałem się, że ElectroPark sam nie wie co sprzedaje i niestety nie jestem w stanie wystawić pozytywnej opinii o tym sklepie. Jeśli ktoś pisze na własnej stronie, jak również na allegro, że sprzedaje mikrokontroler w obudowie SOP8 to na litość boską jeśli napisałem po zakupie, że proszę o weryfikację czy na pewno to jest SO8 (to samo rozmiarowo co SOP8) a nie SO8W to dlaczego dostałem mikrokontroler w obudowie SO8W?

Naprawdę nie polecam sklepu, straciłem tylko czas i pieniądze. Radzę robić zakupy gdzie indziej!

Link do komentarza
Share on other sites

Bardzo odradzam electropark jeśli chodzi o jakość obsługi. Wydałem u nich już 2 tysiące na różme zamówienia (nie licząc vellemana) i za każdym razem coś jest pomylone.

W kilku przypadkach były to pierdoły i nie chciało mi się reklamować nawet, bo znam ich podejście do klienta.

Ale ostatnio kupiłem akku u nich za sumę 200zl i okazały się do niczego. Emailowe uzgodnienie że mogę je odesłać trwało tydzień. Rozpatrzenie reklamacji i zwrot pieniędzy - 2,5 tygodnia.

Najbardziej padłem kiedyś jak kupiłem u nich diody zenera, na opakowaniu które przyszło była nalepka "diody zenera" a w środku? Mosiężne śrubki dystansowe!

Po kupnie u nich vertexa z akcesoriami miałem dostać 152 punkty lojalnościowe (wymienne na kupon rabatowy 76zł). Od miesiąca punkty wiszą w systemie z dopiskiem "w oczekiwaniu na potwierdzenie" i nie mogę ich wykorzystać, a na e-mail w tej sprawie nie udzielono mi nawet odpowiedzi. PORAŻKA

Link do komentarza
Share on other sites

Złożyłem zamówienie w połowie grudnia, przesyłka szybko dotarła, cześć zamówienia ok. W czym tkwi problem? Zamówiłem pakiety li-pol 7,4V 1000mAh, przyszły natomiast 11,1 V, wysyłałem maile - bez odzewu, potem telefonicznie -ok; tylko efekt był taki, że pani po drugiej stronie słuchawki skwitowała rozmowę tym, że mam droższe pakiety i to mi powinno wystarczyć, bo tych, które zamówiłem nie było oczywiście na stanie i nie wiedzieli kiedy mogą je otrzymać. Natomiast nie było mowy o zwrocie i o pokryciu przesyłki, dlaczego mam płacić za czyjeś pomyłki? Podobnie obiecują punkty lojalnościowe, jakoś z ostatniego zamówienia nie przyznane do dzisiaj (2 miesiące temu) Electropark - nie dziękuję, kupię u konkurencji. Fotka by nie być gołosłownym.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.