Skocz do zawartości

[Konkurs] Sumo Challenge 2011

Pomocna odpowiedź

Serdecznie zapraszamy na czwartą edycję Ogólnopolskich Zawodów Robotów

SUMO CHALLENGE

która odbędzie się 5. listopada 2011 r. w Łodzi

Podobnie jak w latach poprzednich, impreza odbędzie się w nietypowej scenerii największego w Polsce centum handlu i rozrywki, jakim jest łódzka Manufaktura. W ramach zawodów przewidziano 7 konkurencji, w tym po raz pierwszy Micromouse.

Więcej informacji o zawodach na stronie www.sumochallenge.eu

Rejestracja jest bezpłatna i potrwa do 25. pażdziernika 2011.

Forbot.pl jest oficjalnym patronem medialnym zawodów.

W tym temacie (lub w korespondencji mailowej) proszę o wszelkie prośby, sugestie i pytania dotyczące zawodów - na wszystkie z nich postaram się odpowiedzieć. Do zobaczenia w Łodzi!

Zachęcamy również do odwiedzenia nas na facebooku:

http://www.facebook.com/pages/Sumo-Challenge/173641909377407

oraz serwisu youtube:

https://www.youtube.com/sumochallengelodz

W załączeniu plik pdf z podstawowymi informacjami o imprezie.

Tomasz Sudoł @ Organizatorzy SCh

Studenckie Koło Naukowe Robotyki SKaNeR

www.skaner.p.lodz.pl

skaner@p.lodz.pl

Sumo Challenge inf ver.0.9.pdf

sc.thumb.png.66e7c2027b1b5d98b0da8d4885171edb.png

pawcio0928, spokojnie, aktualnie mamy problem z jakimś dowcipnisiem, ale Twoje i innych zgłoszenia są w systemie i myślę, że w poniedziałek dostaniesz potwierdzenie.

Barto, w obu przypadkach płyta wiórowa okleinowana. W LF trasy prawdopodobnie będą łączone z płytek 50 x 50 cm, ale być może się uda jednokawałkowo (materiał ten sam).

witam wszystkich po wakacyjnej przerwie 😃 takie wakacje napięte, że prace nad robocikami umarły śmiercią naturalną (na dzień dzisiejszy nie mam żadnego sprawnego robota ale do 5-tego zbuduje jakiś mały odział z wraków zeszłego sezonu i cosik nowego pewnie tysz:)). tak więc drżyjcie i spinajcie poślady błahahaha.

POZDRO600!

Przypominam, że to już ostatnie dni rejestracji na Sumo Challenge! Jeszcze raz serdecznie zachęcam do udziału w zawodach i jak najszybszego zgłoszenia.

W pierwszym poście dodałem linki do naszych kont w serwisach społecznościowych oraz pdf z podstawowymi informacjami o zawodach (proszę o informacje co jeszcze powinno się w nim zawrzeć).

Pojawił się pierwszy filmik-animacja promująca zawody.

[ Dodano: 24-10-2011, 01:12 ]

Barto, nie lubię tego pytania. ale:

za wszystkie miejsca na podium będą statuetki (podobne do zeszłorocznych Zdjęcie, będą bony na zakupy w sklepach sponsorów: Lispol, Nettigo, Model-Fan (wszyscy zawodnicy otrzymają ponadto rabaty w wyżej wymienionych sklepach), zwycięzcy zdobędą bezpłatne prenumeraty EdW/EP/APA do wyboru, będą również 3 nagrody rzeczowe od firmy National Instruments oraz inne gadżety - nie mogę Ci udzielić dokładniejszych informacji, bo nie zajmowałem się tym. Oczywiście wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy i identyfikatory, a do tego gadżety min. od forbota i licencje Lab View oraz "skromny poczęstunek".

Mimo wszystko mam nadzieję, że najważniejsze dla zawodników są jednak dobra zabawa i współzawodnictwo...

Dzięki za info. Pytałem po prostu z ciekawości. Jasne, że spotkanie na forum ogólnopolskim i wymiana doświadczeń jest ważna. Nagradzanie najlepszych jest jednakże miłym dodatkiem:)

zamówienia złożone, przesyłki w drodze (niestety długo idą🙁), projekty zakończone więc OGIEŃ!! odpalam dziś frezarkę, NIECH SIĘ SYPIĄ WIÓRY:D na walnym zgromadzeniu GROM'u ustaliśmy, że jesteśmy w stanie wystawić 9 robotów, więc oddział, to może przesadnie napisane, ale MAŁA GRUPKA OPERACYJNA JEST:) stan na dziś 1 ukończony robot, reszta w fazie realizacji lub projektowej. tak więc Barto znów pewnie będziesz nas bluzgał, że składamy roboty zamiast walczyć🙂 ale i tak jedziemy do ŁODZI z nadzieją na zgotowanie przeciwnikom poGROMu 😃

hungrydevil nie przypominam sobie ani jednego niecenzuralnego słowa żeby padło we Wronkach 😋. BTW może zrobicie jakiś reality show przy takiej produkcji 😃 . A tak bardziej na poważnie to wiesz, że wam dobrze życzę, bo sami to przerabialiśmy wcześniej 🙂- a że troche pohałasujecie to cóż.

Na podium są tylko 3 miejsca- po co wam aż 9 robotów 🙂

W razie czego to my na miejscu będziemy dużo wcześniej (pociąg). Jakie macie plany? Może się wcześniej zgadamy?

Bobby- powiem krótko. Łatwo skóry nie oddamy. Czekamy na wspólną walkę.

P.S. Oby jak najpóźniej 😋

@KD93 dobra drobny cwaniaczku rękawica podjęta:) młahaha

@Barto liczymy na to, że wszystkie 9 trafią do jednej grupy i uda się wejść do finału a potem wiadomo 3 szybkie falstarty i podium w kieszeni:D co do planów zdzwonimy się bo na razie nie wybiegałem myślami tak daleko.

posiedziałem dziś 14h nad jedną konstrukcją z 1,5kg 10*10*2cm klocka stali zrobiłem 0,4kg, pięknie wyszła (kopia slayer'a i nugget'sa)😃

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay