Skocz do zawartości
rezolut

I-Droid DeAgostini

Pomocna odpowiedź

Czy ktoś to jeszcze ma? Czy ktoś tym się bawi?

Jakiś czas temu funkcjonowało polskie forum dot. robota, ale DeAgostini olał sprawę i forum zniknęło.

Właśnie wczoraj skończyłem swojego składać (odkurzyłem po latach). Coś jest w głowie uszkodzone także może bym od kolegi kilka postów wcześniej odkupił ją?

Ale piszę w innej sprawie: przez te lata zaginęły mi wszystkie płytki CD jakie były dołączone. Czy któryś z kolegów może mi je jakoś udostępnić? Z góry dziękuję.

scottos, jeśli "kolega kilka postów wyżej" to ja, to zapraszam na priv chętnie się jej pozbędę 😉

Właśnie go odkurzyłem 🙂

Działa super po tych paru latach.

Mam 4x8 aku, wiec dłuuugo za długo, aż droidowi się nudzi 🙂

Czas mu wypaczył trybiki w głowie, ale po kilku godzinach walki znów działają 🙂

Może by tak wymienić się programami lub modułami montowanymi na płytce ? Ma ktoś jakieś pomysły ?

W (chyba) 57 zeszycie jest opis komend sterowania głosem. Tyle że grupa 9 jest pusta !?

Czy ktoś wie co tam ma być, bo nie znalazłem w następnych zeszytach info.

Witam, ja tez mam w pelni zlozonego idroida 😃 po kilku latach dopiero teraz zaczalem sie uczyc go programowac hehe 😋 mam problem z bateriami zwykle wystarczaja mi na 20 min zabawy i to jeszcze niedokonca, jakie najlepiej kupic akumulatorki?

Cześć, posiadam bardzo dużo części do I-Droida jeszcze w oryginalnych opakowaniach. Złożyłem jedynie głowę. Gdyby ktoś był chętny na części proszę pisać prv. Dogadamy się cenowo, a mi to tylko miejsce zajmuje w domu...

czesc

mam pytanko - ponieważ stwierdziłem że najpierw złożę całego robota do samego końca a później zajmę się programowaniem z płytek jakie dodali - to czy nie postąpiłem źle?

podpowie mi ktoś czy da sie tak? czy też czeka mnie rozkładanie do etapów pierwszych programowań i zabawa od nowa :/

Dnia 10.04.2012 o 18:14, TurlacZ napisał:

Ja posiadam w pełni złożoną głowę tego robota i 8 numerów tej gazety. Jeżeli chcesz chętnie odsprzedam 🙂

masz jeszcze???

@Silver_____Bot witam na forum 🙂 To wiadomość napisana 8 lat temu, a autor już dawno nie zaglądał niestety na nasze forum. Jeśli zależy Ci na znalezieniu tego produktu to polecam napisać wiadomość prywatną do użytkownika @TurlacZ (może wtedy zajrzy na forum i Ci odpowie). 

Witam Kolegów,

Po latach odkurzyłem karton z Idroidem i chciałem dać go synowi do zabawy,

ale pierwszy zonk to ze sklepiku googla zniknęła aplikacja na telefon do sterowania robotem, czy ktoś jeszcze posiada kopię i mógłby udostępnić plik apk

druga zagadka to HIP error i problem z uruchomieniem BT - przerabiał już ktoś takie problemy?

Pozdrawiam Tomek