Skocz do zawartości
Treker

Gadżety FORBOT.pl

Pomocna odpowiedź

Zakładam temat, w którym będę umieszczał informacje o wszystkich nowych gadżetach Forbota.

- Długopisy metalowe, grawerowane (pojawiły się na TTR 2012):

- Notesy A4 (pojawiły się na TTR 2012):

- Naklejki:

- Notesy A6:

- Długopisy plastikowe:

Świetna sprawa, na prawdę. Miło jest popatrzeć, jak cały czas prężnie się rozwijacie; jak wortal rośnie z dnia na dzień. Do gadżetów zaproponowałbym takie kalendarzyki listkowe - one mają format wizytówki czyli 85/55 mm. Wyśle Ci zdjęcie jak będę miał w ręku taki kalendarzyk bo fajnie to się prezentuje i pasuje do tego klimatu (tak sądzę).

kevin, kalendarzyki były robione 3 lata z rzędu z tego co pamiętam. W tym roku zrezygnowałem z tego, ponieważ jakoś nikt nigdy o nie się nie upominał, a po drugie stwierdziłem, że są dość mało praktyczne... Używa ktoś jeszcze tego teraz mając kalendarz w telefonie?

Będą gadżety dostępne w poznaniu? Super wyglądają te długopisy i duże notesy(jeszcze ich nie widziałem).

kevin, za czasów diody były takie kalendarzyki. Mi osobiście bardzo się podobały.

pawcio0928, w Poznaniu niestety ich nie będzie. Kupiłem ich tylko tyle co na TTR, dość ciężkie w transporcie to jest 🙂 Ale po/w czasie wakacji na pewno będę miał ich sporo.

Kalendarzyki to nie problem, w takim razie pojawią się wersje na 2013 rok 🙂

Od siebie mogę zaproponować, żeby te Notesy A6 miały trochę więcej stron. Szybko mi się skończyły te z RA2011 😋

Były, później dodam zdjęcia 🙂 W każdym razie już ich nie będzie, ponieważ nie były zbyt praktyczne 🙂

Mała aktualizacja nowości:

Gość
Ten temat został zamknięty.

• Utwórz nowe...