Skocz do zawartości

Płytka i schemat L298


KCPR

Pomocna odpowiedź

Sen nie bardzo wiem jak mam wysłać pliki (jeżeli dobrze rozumiem chodzi o plik .brd)

Na razie zrobiłem takie coś. Obrazek pierwszy to poprawiony schemat (diody są tam ułożone w innej kolejności ), drugie zdjęcie to zrobiona płytka (tym razem samodzielnie bez żadnej pomocy eagla, niestety nie udało mi się usunąć czterech zworek, większość ścieżek ma grubość 24 milsów, reszta 12 i te między pinami troszkę mniej). Trzecie zdjęcie to pole rozlanej masy odległość od ścieżek jest zwiększona i wynosi chyba 24 milsy.

Starałem się też zmniejszyć pady w l298 w DRC ale nie udało mi się to.

Link do komentarza
Share on other sites

Plik możesz wkleić odpowiadając. Jest taka opcja "Załącz plik" w okienku dodawania odpowiedzi.

Możesz skasować zworkę w pkt. 1, bo masa jest złączona już w punkcie nr 2.

Teraz to przesadziłeś z "Isolate" w masie, zbyt dużo jest. Jak zmniejszysz to przelotka w 3. nie będzie potrzebna bo masa przeleje się niżej.

A gdybyś załączył plik brd (najlepiej z powiązanym sch) to by było naprawdę super, miał byś poprawione od razu.

Przelotki nadal są bardzo małe, nie ma szans że uda Ci się je zrobić termotransferem.

ps.

Teraz jest 100 razy lepiej niż na początku;)

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Miło mi. Posprawdzaj łączenia bo robiłem wszystko odręcznie + zmieniłem diodę LED z 5mm na 3mm i powiększyłem rozstaw jednego kondensatora aby móc spokojnie przeprowadzić ścieżkę między padami.

[ Dodano: 12-12-2012, 20:23 ]

Nudziło mi się trochę i postanowiłem zmniejszyć płytkę jeszcze bardziej (bez używania SMD)

Stara wersja : 5,5cm x 4cm

Nowa : 5cm x 3,5xcm

L298.rar

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.