Skocz do zawartości

Promocje - temat zbiorczy


Treker

Pomocna odpowiedź

Tym razem coś dla osób, które zajmują się elektroniką zawodowo/profesjonalnie. Temat kompatybilności elektromagnetycznej (EMC), to ważne zagadnienie dla wszystkich projektantów elektroniki. W październiku odbędzie się konferencja, której tematem będzie poprawne projektowanie i produkowanie elektroniki!

Kod rabatowy 5% dla czytelników FORBOT » forbot_emc4b

Więcej o konferencji: http://4bot.pl/bNzM5

html_mig_img

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Hej, złożyłem dziś kolejne zamówienie w Botlandzie, nie mogłem już czekać.

Z poprzednim dostałem kupon rabatowy Forbota:-), jakież było moje zdziwienie, kiedy dzisiaj odczytałem kod QR, a tam jest napisane, że promocja zakończyła się 12.02. Żeby jeszcze ktoś napisał na kuponie do kiedy ważny, to bym wiedział co jest grane.

😐😕😖😥

Link do komentarza
Share on other sites

SOYER, niestety faktycznie wczoraj promocja się skończyła, kody były ważne do 12 lutego. Gdybyś wszedł na stronę wcześniej znalazłbyś tam opcję do wygenerowania rabatu + informację co do czasu jego trwania. Nie drukujemy jej na kuponach, ponieważ czasami trzeba zmienić termin promocji, a nie jest to zawsze zależne tylko od nas - forma elektroniczna jest tutaj bezpieczniejsza. Postaramy się w przyszłości rozwiązać to jeszcze inaczej, aby uniknąć takich problemów - dziękuję za zgłoszenie 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Jamik, to chyba ta sama promocja, którą linkowałem - te same eBooki można znaleźć w głównej księgarni Helionu. Jednak oczywiście link zostawiam, może komuś będzie wygodniej szukać na eBookPoint 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.