Skocz do zawartości

VI edycja konkursu wakacyjnego

Pomocna odpowiedź

Ale w zeszłym roku też chyba tak było, nawet spora część uczestników obudziła się dzień po terminie zakończenia. To już chyba powoli tradycja konkursowa 🙂.

Co do mnie ja nie planuję udziału.

BlackJack, chyba faktycznie to tradycja. Zawsze jednak mam nadzieję, że ktoś się skusi na szybsza publikację 🙂

Mam pytanie odnośnie punktu 8b regulaminu:

"Do udziału w konkursie nie zostaną dopuszczone artykułu o ogólnie pojętej elektronice oraz inne niezwiązane bezpośrednio z robotyką."

Czy opisanie podstaw działania przetwornic impulsowych kwalifikuje się pod ogólnie pojętą elektronikę niezwiązaną bezpośrednio z robotyką czy też może iść na konkurs?

Wszystko zależy od konkretnego artykułu. Jeśli będzie dotyczył zagadnień związanych z przetwornicami jakie używane są czasami w robotach to oczywiście będzie się kwalifikował.

Uwaga!

Z pewnych przyczyn głosowanie na najlepsze artykuły zostanie udostępnione w środę po godzinie 20.

Żeby nie marnować czasu umówmy się, że jeśli ktoś do tego czasu opublikuje artykuł również zostanie on dołączony do konkursu 😉

Została udostępniona strona, na której możecie oddać swoje głosy. Głosowanie będzie trwało do 16 października. Wyniki pojawią się zgodnie z regulaminem, 4 dni później.

Tak jak w roku poprzednim postanowiłem pójść na rękę spóźnialskim. Prace przesłane do 9 października zostaną jeszcze dodane do głosowania. Oczywiście im później ktoś opublikuje prace, tym więcej straci okazji do zdobycia głosów (bo na pewno przez pierwszy tydzień sporo osób już zagłosuje) - jednak jakaś kara musi być 😉

Zachęcam do oddawania głosów.

Na kilka godzin przed końcem, różnica między 1, 2 i 3 miejsce wynosi tylko po 1 punkcie. Jeszcze nigdy głosowanie nie było tak wyrównane 🙂

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay