Skocz do zawartości

Wybór kierunku studiów (między AiR i mechatroniką).


Kestrel

Pomocna odpowiedź

Kestrel, czego nie zrozumiałeś z mojego poprzedniego postu? Po pierwsze poczekaj na zajęcia bo to nie my tylko prowadzący poda Ci jakie ewentualnie książki możesz sobie kupić. Po drugie jak już zaczniesz zajęcia to na pewno na wydziale ktoś się ogłosi, że chce sprzedać jakieś książki. Wtedy odkupisz taniej. Z doświadczenia powiem jednak, że nie wiem czy jakiś student kupuje książki.

Link do komentarza
Share on other sites

Kestrel, wyluzuj, to są studia, a nie liceum 😉 Jak przez cały okres nauki będziesz miał w ręku ze 3 książki, to będziesz ponadprzeciętnie zaangażowanym studentem 🙂 Ja przez całego inżyniera kupiłem 1 książkę (i to na pierwszym semestrze)...

Link do komentarza
Share on other sites

Na I semestrze główna książka to skrypt do matematytki - jeśli szanowny docent Nawrocki nadal będzie prowadził wykład. Bez problemu dostaniesz w księgarniach akademickich (np. koło Gmachu Głównego, widziałem też dostępną w punkcie xero na wydziale).

Inne książki - na samym początku semestru (pierwszy dzień zajęć) idź do biblioteki na wydziale i zagadaj do babki, czy mógłbyś się już zapisać. Normalnie rejestracja dla świeżaków w bibliotece jest na specjalnych zajęciach, ale jeżeli odpowiednio zagaisz to powinno się udać zapisać przed wszystkimi innymi i zamówić/wypożyczyć potrzebne książki ( o których dowiesz się na pierwszych wykładach).

Jak chcesz grupę na FB to masz https://www.facebook.com/groups/MechatronikaPW2015/?fref=ts

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Lukaszm, ja tam zaczynałem 15 lat temu, więc mam nadzieję, że coś się zmieniło na lepsze. A skrypt wtedy nawet nie był jeszcze książką 😋. Może troszkę przesadziłem, ale osoby, które skrypt wtedy kupiły miały na wejściu zaliczone, kwestia oceny wyższej to już była wiedza.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.