Skocz do zawarto艣ci

Python - Sterowanie terminalem i serwomechanizmami (Raspberry pi)

Pomocna odpowied藕

Witam 馃檪 Od pewnego czasu bawi臋 si臋 Pythonem i przysz艂o mi do g艂owy aby spr贸bowa膰 napisa膰 program kt贸ry sterowa艂by serwomechanizmami. Program by艂by interfejsem kt贸ry zmienia艂by pozycje serwa po klikni臋ciu w dany przycisk. Niestety moje plany puki co zako艅czy艂y si臋 na bezowocnym szukaniu bibliotek kt贸re nada艂by by si臋 do sterowania serwami, o zakresie obrotu 0-180 a zarazem nie wymaga艂y by dokupywania kart rozszerzeniowych. Prosz臋 o pomoc w znalezieniu 贸w bibliotek (o ile istniej膮). A je艣li co艣 takiego nie istnieje to czy jest mo偶liwo艣膰 aby Python wpisywa艂 polecenia bezpo艣rednio w terminal? M贸g艂bym wtedy u偶y膰 servoblastera. Prosz臋 o pomoc.

A czy m贸g艂bym prosi膰 o jaki艣 kr贸tki zal膮偶ek kodu z u偶yciem servoblastera? Spr贸bowa艂bym poszuka膰 komend sam, ale niestety ostatnio mam bardzo napi臋ty harmonogram dnia. A zbudowa艂bym co艣 dla zabawy w wolnych chwilach bo zaczynam mie膰 do艣膰 trybu 偶ycia praca-sen-praca-sen. By艂bym bardzo wdzi臋czny za pomoc 馃檪

Od艣wie偶am pytanie. Potrzebuj臋 jakiej艣 biblioteki kt贸ra wys艂a艂a by komend臋 do terminala poprzez wpisanie czego艣 podobnego do "print('komenda')". U艂atwi艂o by mi to 偶ycie ze wzgl臋du na ograniczony czas kt贸ry mog臋 przeznaczy膰 na nauk臋 nowych komend. Z g贸ry dzi臋kuj臋 馃檪

Zarejestruj si臋 lub zaloguj, aby ukry膰 t臋 reklam臋.
Zarejestruj si臋 lub zaloguj, aby ukry膰 t臋 reklam臋.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i monta偶 PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
聽聽 鈥 Darmowe p艂ytki dla student贸w i projekt贸w non-profit
聽聽 鈥 Tylko 5$ za 10 prototyp贸w PCB w 24 godziny
聽聽 鈥 Us艂uga projektowania PCB na zlecenie
聽聽 鈥 Monta偶 PCB od 30$ + bezp艂atna dostawa i szablony
聽聽 鈥 Darmowe narz臋dzie do podgl膮du plik贸w Gerber
Zobacz r贸wnie偶 禄 Film z fabryki PCBWay

Do艂膮cz do dyskusji, napisz odpowied藕!

Je艣li masz ju偶 konto to zaloguj si臋 teraz, aby opublikowa膰 wiadomo艣膰 jako Ty. Mo偶esz te偶 napisa膰 teraz i zarejestrowa膰 si臋 p贸藕niej.
Uwaga: wgrywanie zdj臋膰 i za艂膮cznik贸w dost臋pne jest po zalogowaniu!

Anonim
Do艂膮cz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisa膰...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywr贸膰 formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Tw贸j link b臋dzie automatycznie osadzony.   Wy艣wietla膰 jako link

×   Twoja poprzednia zawarto艣膰 zosta艂a przywr贸cona.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz wklei膰 zdj臋膰 bezpo艣rednio. Prze艣lij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utw贸rz nowe...

Wa偶ne informacje

Ta strona u偶ywa ciasteczek (cookies), dzi臋ki kt贸rym mo偶e dzia艂a膰 lepiej. Wi臋cej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatno艣ci.