Skocz do zawarto┼Ťci
Czarnykj

Automatyka i robotyka na pwr

Pomocna odpowied┼║

Witajcie ­čÖé

Od razu zaznacz─Ö, ┼╝e czyta┼éem poprzednie 2 tematy na temat studi├│w, jednak nie uzyska┼éem na nich odpowiedzi na dr─Öcz─ůce mnie pytania.

Jestem tegorocznym maturzyst─ů i zamierzam i┼Ť─ç na Politechnik─Ö Wroc┼éawsk─ů. Interesuje mnie AiR, jednak jest on na 3 wydzia┼éach. Z tego, co sam si─Ö zorientowa┼éem po opisach, po "proponowanych zawodach" oraz innych ulotkach, to na wydziale elektroniki bardziej stawiaj─ů na to, co mnie kr─Öci, czyli programowanie oraz konstrukcja uk┼éad├│w robot├│w, za┼Ť na mechanicznym bardziej kszta┼éc─ů pod programist─Ö maszyn na hali, s─ů to jednak tylko i wy┼é─ůcznie moje przemy┼Ťlenia i chcia┼ébym dosta─ç odpowied┼║, najlepiej od studiuj─ůcych, czy dobrze my┼Ťl─Ö i jakie s─ů pozosta┼ée r├│┼╝nice pomi─Ödzy wydzia┼éami.

Ja kieruj─Ö si─Ö g┼é├│wnie z my┼Ťl─ů, by nauczy─ç si─Ö programowania oraz robotyki, poniewa┼╝ mam dylemat, gdzie ukierunkowa─ç swoj─ů przysz┼éo┼Ť─ç, wiec wol─Ö zrobi─ç sobie szersze pole manewru. Z g├│ry dzi─Öki za wszelkie odpowiedzi ­čśâ

Udost─Öpnij ten post

Jak chcesz mie─ç szersze pole manewru to zastan├│w si─Ö jeszcze nad mechatronik─ů. Bardzo podobny kierunek, te┼╝ jest na 3 wydzia┼éach i nie ma du┼╝ego znaczenia kt├│ry wybierzesz - r├│┼╝nice s─ů tylko na kilku przedmiotach, poza tym, w przeciwie┼ästwie do AiR jest to kierunek mi─Ödzywydzia┼éowy. Najtrudniej jest si─Ö dosta─ç na wydzia┼é mechaniczny, kt├│ry cieszy si─Ö chyba najwi─Öksz─ů renom─ů. Je┼Ťli p├│jdziesz na Air to pami─Ötaj, ┼╝e zawsze po 1. albo 2. semestrze mo┼╝esz zmieni─ç wydzia┼é, na drugim roku pewnie te┼╝ nie b─Ödzie z tym problemu ­čÖé

Udost─Öpnij ten post

Do┼é─ůcz do dyskusji, napisz odpowied┼║!

Je┼Ťli masz ju┼╝ konto to zaloguj si─Ö teraz, aby opublikowa─ç wiadomo┼Ť─ç jako Ty. Mo┼╝esz te┼╝ napisa─ç teraz i zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej.
Uwaga: wgrywanie zdj─Ö─ç i za┼é─ůcznik├│w dost─Öpne jest po zalogowaniu!

Go┼Ť─ç
Do┼é─ůcz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisa─ç...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywr├│─ç formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Tw├│j link b─Ödzie automatycznie osadzony.   Wy┼Ťwietla─ç jako link

×   Twoja poprzednia zawarto┼Ť─ç zosta┼éa przywr├│cona.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz wklei─ç zdj─Ö─ç bezpo┼Ťrednio. Prze┼Ťlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utw├│rz nowe...