Skocz do zawartości

Przewody silikonowe

Pomocna odpowiedź

Hej,

poszukuję sklepu, w którym mógłbym zakupić bardzo giętkie, silikonowe przewody. Chodzi mi o przewody na wzór tych wykorzystywanych popularnie przy serwomechanizmach, czyli coś w stylu AWG26-22. Bardzo zależy mi na tym aby były one możliwie giętkie. Czy znajdzie się osoba, która potrafi polecić coś sensownego?

Jednym z pomysłów na redukcję wpływu drgań w mojej nowej konstrukcji jest wykorzystanie właśnie takich przewodów, stąd moje poszukiwania.

Nie narzekam 😉 Tak się składa że przyjrzałem się Twojej propozycji (czyli HK) i oglądałem te przewody które podlinkowałeś. Problem jest taki, że są one sprzedawane w odcinkach 1 lub 2 metrowych. Kupując 6 metrów dostaniesz 6x odcinki po jeden metr.

Powiem szczerze, że staram się znaleźć takie przewody w Polsce a nie za granicą.

Problem jest taki, że są one sprzedawane w odcinkach 1 lub 2 metrowych. Kupując 6 metrów dostaniesz 6x odcinki po jeden metr.

Kupowałeś kiedykolwiek przewody w HK, czy tylko tak pitolisz dla pitolenia 🙄 Ja kupowałem wielokrotnie i to nawet po kilkanaście metrów, i zawsze były w jednym odcinku 😅 Na przykład jak Kupisz 2szt tego: Twisted 22AWG Servo Wire Red/Black/White (5mtr), to otrzymasz jeden odcinek mięciutkiego przewodu długości 10m 😋

Google nie boli... No chyba, że ktoś ma bana na tą wyszukiwarkę 🤣

Przewód silikonowy 4x 28AWG - super cienki - bardzo elastyczny

Przewód serwa 3-żyłowy 3x0.25mm/1mb skrętka silikon

Nie kupowałem, po prostu zasugerowałem się komentarzem na jednej z tych stron. Skoro wy już to sprawdziliście to ciesze się że się myliłem. Dziękuję za linki. W pierwszej kolejności wypróbuję te z Polski

torcek, aleś jest uparty 😋 Również zamawiałem te przewody z HK. Cztery lata temu, trzy lata temu i pół roku temu. Zawsze przyszły w jednym, dłuższym kawałku.

Jak już tak bardzo chcesz szukać "lokalnie", to możesz dostać te same przewody u polskich sprzedawców. Poza tym możesz poszukać przewodów Li2g (chociaż nie wiem, jak bardzo giętkie one są)

• Pomogłeś! 1
torcek, aleś jest uparty 😋 Również zamawiałem te przewody z HK. Cztery lata temu, trzy lata temu i pół roku temu. Zawsze przyszły w jednym, dłuższym kawałku.

Jak już tak bardzo chcesz szukać "lokalnie", to możesz dostać te same przewody u polskich sprzedawców. Poza tym możesz poszukać przewodów Li2g (chociaż nie wiem, jak bardzo giętkie one są)

Zamówiłem i otrzymałem to co poleciłeś, czyli Li2g. W specyfikacji miały klasę giętkości 6, wydają się tym czego potrzebowałem. Dzięki wielkie 🙂

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay